قرارداد چهار ساله فوتبال ایران و قطر قبل از جام جهانی

به گزارش شرافت، امروز در مقر فدراسیون فوتبال قطر در دوحه تفاهم نامه همکاری های بلندمدت بین مدیران فدراسیون های فوتبال دو کشور امضا شد.

بر اساس این قرارداد، دو فدراسیون در برگزاری مسابقات دوستانه، آمادگی ملی و همچنین اردوهای آماده سازی برای مردان در تمامی سنین و تیم های ملی فوتبال همکاری خواهند کرد. همکاری طولانی مدت دو طرف که به زودی در زمینه های مختلف اجرایی خواهد شد، به دلیل روابط خوب، همسایگی، همجواری و اشتراکات فرهنگی دو کشور، میزبانی پنجمین جام جهانی و زیرساخت های مدرن حائز اهمیت است. در قطر..

حمیدرضا مهرعلی (سرپرست نایب رئیس)، رفیع (مشاور حقوقی رئیس فدراسیون) و دراگون اسکاوت (سرمربی تیم ملی) عزیزی خادم را همراهی می کردند. در این جلسه ماتیس گریفستررم، رئیس ستاد اینفانتینو نیز حضور داشت.

عزیزی خادم شب گذشته در حاشیه مراسم افتتاحیه جام عرب فیفا با جیانی اینفانتینو رئیس فیفا که قرار است بهمن ماه امسال به ایران سفر کند، دیدار کرد.

عزیزی خادم به دعوت رسمی رئیس فدراسیون فوتبال قطر وارد قطر شد.

قطر میزبان جام جهانی فوتبال در آبان 1401 خواهد بود و تیم ملی ایران تنها یک قدم تا راهیابی به این مسابقات فاصله دارد. بر اساس این توافق، تیم ملی قرار است از امکانات ورزشی قطر برای برگزاری اردوها و بازی های دوستانه در مدت یک سال استفاده کند.

خروج از نسخه موبایل