عمومی

ارتباط مردم با مدیران از شاخص‌ترین‌ برنامه دهه فجراست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرنگار آنلاین سید محمدرضا کاظمی طبا وی درباره برنامه های تفصیلی دهه فجر در شاهین شاه به اصحاب رسانه گفت: یکی از ویژگی های دولت سیزدهم ارتباط ویژه مدیران با مردم است که یکی از برنامه های مهم خواهد بود. دهه فجر.»

وی افزود: مدیران موظفند روز دوشنبه از ساعت 14 الی 15 در شهرستان شاهین شاه جلسه عمومی برگزار کنند و 15 بهمن ماه نیز مدیران کل در مصلای شاهین شاه و جمعه آینده در حیاط و شهر حضور داشته باشند. . گرگاب دایره خواهد بود.

فرماندار شاهن شهر با اشاره به اینکه در هفتم بهمن ماه انقلاب در مدارس خوانده می شود، گفت: شهر از فلسفه سیاسی حرف می زند. مرحله دوم انقلاب اسلامی آغاز می شود و در آن روز قبور شهدا را تشییع می کنیم.

وی ادامه داد: همایش بانوان 18 بهمن و 20 اسفندماه برگزار می شود. م. به همت شهرداری شاهین شهر تجلیل از خانواده را برگزار می کنیم و در 23 بهمن ماه اعتراض سراسری را از تالار شیخ بهایی تا خیابان فردوسی به گفته رئیس شورای استان اصفهان برگزار خواهیم کرد.

کاظمی‌طبا وی درباره افتتاح این شهر همزمان با دهه مبارک فجر گفت: گرگابتعطیلی آب و فاضلاب شهرستان‌های نیاش و برکت، افتتاح پروژه ۱۰۰ میلیارد تومانی برق شهرستان، افتتاح وضعیت اضطراری شهر. وزوان ساخت و افتتاح سه گلخانه با هزینه نیم میلیارد و 500 میلیون و 200 میلیون تومان برای اشتغال بیش از 6 نفر اعم از بخش خصوصی و دولتی از برنامه های دهه فجر است.