عمومی

سفرهای استانی موجب کاهش فاصله میان مسئولان و مردم می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی خراسا، رضوی، استاندار و جمعی از علمای برجسته مشهد مقدس با بیان اینکه امیرالمومنین علی (ع) در حرم مطهر رضوی برگزار شد.پ)، پیامبر اکرم (ص)پ) با عبارت «پزشک». دوّار بطبّهوی نیاز پزشکی را در حوزه پزشکی عنوان کرد و گفت: این تخصص می تواند در حوزه شناخت، فرهنگ و تبلیغ دین و همچنین در حوزه مدیریت برای رفع مشکلات مردم معناسازی کند.

پنجم، سفرهای مقامات و روسای قوه مجریه و قضاییه برای تفسیر معتبر است؛ پزشک. دوّار بطبّهست بدانیم و اضافه کنیم: رهبر معظم انقلاب همواره بر بازدیدهای مسئولان و مشکلات مردم از نزدیک از طریق تصمیم گیران تاکید داشتند.

تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر اهمیت رهبر معظم انقلاب به ویژه فاصله مسئولان با اقشار مختلف، خاطرنشان کرد: بهتر و موثرتر تصمیم می گیرد.

دلیل توصیه مقام معظم رهبری در رابطه با بازدیدهای مسئولان، معرفی تصمیم گیران با درد و رنج مردم بود و افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی به این سیاهی آمده اند. حجاب تا بتوانیم زندگی مردم را ببینیم و لمس کنیم.

مروی گفت: خدا را شاکرم که در دوران تشریفات بر رهبر کبیر انقلاب به ویژه سفرهای مسئولان امر تاکید شد و انشاالله این سفرها باعث بهتر شدن و فعالیت بیشتر ما در کارهای مردمی که واقعاً برای ما نعمت است».