منفی شدن تراز تجاری صمغ‌های صنایع غذایی برای اولین بار در ۱۰ سال گذشته

رئیس مؤسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی از اجرای پروژه مطالعات بازار جهانی صمغها و شیرهای نباتی و تدوین نقشه راه آنها در این مؤسسه خبر داد و گفت: در سال 1399 برای اولین بار در 10 سال گذشته تراز تجاری کشور در زمینه صمغها و شیرهای نباتی منفی. شد.

برای نابودی ما ، دکتر قدیر رجب زاده در بازدید دکتر پیمان صالحی معاون پژوهشی وزیر علوم از این مؤسسه، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و عملکردهای این مرکز پژوهشی گفت: شناسایی چالش های ملی در ایمنی و امنیت امنیت و ارائه راهبردهای برون رفت از They are building with carvings and به طیف گسترده ای از محصولات و محصولات مجهز شده اند که می توان از آنها برای ساخت گران ترین محصولات استفاده کرد.

وی انعقاد قراردادهای پژوهشی و فناورانه با 251 شرکت صنعتی داخلی در حوزه غذا و 13 قرارداد پژوهشی با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی خارج از کشور در سه سال اخیر را از فعالیت های این مؤسسه نام برد و ایجاد کرد: ایجاد و استقرار دبیرخانه دائمی شبکه ملی پژوهش و صنایع غذایی، همکاری در تدوین ملی امنیت ملی کشور و علوم تدوین سند کلی سند ملی توسعه زعفران از جمله مهم انجام شده در مؤسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی برای پیشبرد اهداف و رسالتهای تعیین شده بوده است.

رجب زاده به اجرای پروژه مطالعات بازار جهانی صمغ ها و شیرهای نباتی و تدوین نقشه راه آنها اشاره و اظهار کرد: با توجه به اینکه در سال 1399 برای اولین بار در 10 سال گذشته تراز تجاری کشور در زمینه صمغ ها و شیرهای نباتی منفی شده است، دیدگاه های مختلف. در میان آن، آن را بریده، و آن را از هم جدا کن و آن را از هم جدا کن.

شورای مؤسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی ادامه داد: در طرح «تقسیم کار ملی زیست فناوری» که توسط ستاد توسعه زیست فناوری تولید بسته بندی آنتی‌بادیال بر پایه سویه‌های نوترکیب با قابلیت تولید داروسین به عنوان جایگزین ترکیبات نگهدارنده سنتزی و بهینه سازی تولید می‌شود. .

دکتر پیمان صالحی معاون پژوهشی وزیر علوم تحقیقات و فناوری نیز گفت: شبکه به منظور بهره گیری مناسب از ساختارها، تجهیزات و توانمندی های موجود در کشور از اولویت های معاونت پژوهشی وزارت علوم خواهد بود.

به نقل از روابط عمومی مؤسسه پژوهشی و صنایع غذایی، ویژه های مؤسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی را مثبت ارزیابی و تاکید کرد: با توجه به بسترسازی های صورت گرفته و همینطور اهداف علمی و فناورانه در مؤسسه های تجاری ساخت آن باید بیش از پیش باشد. جایز نیست مرد به هر دلیلی زن خود را رها کند.

معاون وزیر علوم تحقیقات و فناوری افزود: با توجه به اینکه خراسان رضوی قطب صنعت غذای کشور است، این پژوهشگر انسانی در منطقه شرق کشور وجود دارد که بتانسیل‌های نیروی انسانی پژوهشگر در مؤسسه‌های علوم و صنایع غذایی با انجام تحقیقات علمی شاهد مشارکت بیشتر ما هستیم. شرکتی متشکل از تولید کنندگان و متخصصان در زمینه حرفه ای.

یک دقیقه صبر کن

خروج از نسخه موبایل