دره‌ای حیرت انگیز با تصاویر رویایی/ به صحنه هنرنمایی طبیعت برویم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین – گروه آستانه: دره کلاسیک 2شیرها»در 3 کیلومتری شمال شرقی کوهدشت و بر فراز رودخانهسیمراپیش آمده.

این دره تعجب هیجان انگیز با جاذبه های بکر و شقفت هیجان انگیز و چشمه ها و آبشارها و درختان وحشی روی میوه خاکستر آماده رفتن یکی یکی مدارها زیبایی غرب تغییر کرده است.

دره های شگفت انگیز با تصاویر / مناظر طبیعت

این جاذبه طبیعی در بخشرنگ زرد“و در منطقه ای به نام”فرزندان» قراردادها و دارایی ها طبیعی چشمه های زیبا و روان با آب فراوان، صخره های شدید و میوه های تیز و وحشی فراوان است.

این آب بهار به سمت رودخانهسیمرااگر شعبه اصلی کرخه منطقه ای زیبا، زیبا و زیباست.شیرهابرای هر بیننده ای به آغاز عظمت و شکوه ابهت این کوه ها در آسمان تجسم یافته اند سه شرشر آب را از بدن خود خارج کنید.

عظمت طبیعت از اینجا سرچشمه می گیرد با همه حضورش را حس کرد و به آرامش عجیبی رسید.

طول این تنگی چند کیلومتری است و رودخانه ای کوچک از میان آن می گذرد، رودخانه ای با سراب ها و چشمه های پر زرق و برقش که در نوع خود آبشارهای زیبایی می آفریند، به دهانه آن می ریزد.شیرها“به رود خروشان”سیمراوابسته باشد.

از دو نوع درخت میوه شامل انگور، انجیر و گل رز تشکیل شده است. کوه شگفت هیجان انگیز دستگیر شد، از ناحیه سینه و کمر این دو کوه غارها به قدری زیبا هستند که انگار سکونت انسان در این منطقه است.

این منطقه بوکر همیشه یک حس هیجان وجود دارد که بازدیدکنندگان را به خود جذب می کند، مکانی برای بازدید و تفریح ​​در فصل بهار و بهار مردم لرستان و گردشگران و طبیعت گردی روزهای زیادی را برای خستگی از روزمرگی ها سرگردان می کنند. شن آبشارها و چترهای پهن در کنار سواحل درختان گمشو.

زیبایی در مشکل بودنشیرها«به همین دلیل است. حتما در این تنگه زیبا با دره های ناشناخته قدم زده و تعجب کرده است هیجان انگیزترین در اینجا برخی از مواردی که به نظرم جالب بود آورده شده است:

زیبایی های این کهن الگو و زیبایی متاسفانه علی رغم شهرت در سطح پایین تراز ملی و بین ملی فرصت در این معرفی شده است راه همت متولیان امر روز خواهند بود.

خروج از نسخه موبایل