امام حسین(ع) میانبر معرفی اسلام به جهان/ائمه پرچمدار هیات بودند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

اخبار آنلاین – گروه آستانه – فاطمه السادات مصطفوی: دوست دارم از هیئت و هیئت بدون دانستن ذهنیت اول همه در مراسم عزاداری امام حسین (ع) و به طور خصوصی صحبت کنم که در این مجالس شرکت کردند و تمام تلاش خود را انجام دادند. مراسم عزاداری را بهتر انجام دهیم پایان به ذهن می رسد.

بهترین راه برای آشنایی (به دست آوردن، به دست آوردن) با یک هیئت این است که از سخنان یک سخنران بزرگ به طور گسترده استفاده کنید. پیرغلام این مجالس به همان دلیلی است که رهبر معظم انقلاب به آن اشاره کردند که عزاداری و مداحی سیدالشهدا که عظمت و شهادت است، برای بزرگی و برای ارادت است. راه خدا.سبک ها که تعدادی جوان بزرگ می شوند و بزرگ می شوند و نمی دانند چه بگویند درست است؟

همان گونه که پیامبر اکرم(ص) در حدیث ثقلین فرمودند، تنها راه عدم گمراهی تمسک به کتاب خدا و اهل بیت(ع) است و این نشانه آن است که هیچکس تنها راه نجات نیست. چه خوب این است که در جلسات هیئت با موضوع قرآن، قرائت قرآن و معارف قرآن به دقت بررسی می شد.

سخنان پیامبر اکرم (ص) و سخنان رهبر معظم انقلاب گواه روشنی است که باید به این موضوع توجه ویژه داشت و هیئت را تنها در اقداماتی که در مراسم می شود مدنظر قرار ندهیم. اگر چه آیت الله بهجت می فرماید: نماز شب تمام شد. و شاید نتوانیم برتری این موضوع را بر مسائل امام حسین (ع) و همه ائمه پیدا کنیم.پ) این بزرگان را به چه دلیل به شهادت رساندند به یاد خواهیم آورد و به یاد خواهیم آورد.

امام حسین (ع) اولین کسی بود که اسلام را به جهانیان معرفی کرد/ امامان پرچمداران بودند

آنتون نویسنده مسیحی می گوید: اگر حسین (ع) در هر سرزمین و در هر سرزمینی از ما بود، او را و در هر روستایی برای او می پرستیدیم و مردم را به نام حسین (ع) برانگیختیم. در مسیحیت این بیان مسیحی به همه ما مسلمانان یادآوری می کند که از سیره پیامبر اکرم (ص)، اهل بیت (ع)، امام حسین (ع) و همه ائمه (ع) درس بگیریم.

همراهی با اهل بیت (ع) و تقوا نهایت سعادت است

حجت الاسلام محمد رسول کرمی از سخنرانان هیئت جوان متدین کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: هیئت و هیئت داشتن مهم است اما همراهی با اهل بیت(ع)پ) مهم ترین چیز خواندن کتاب های زیارتی است.مطابق جهان سرانجام»همنشینی و همراهی با امام (ع) قطعاً نتیجه مثبتی در زندگی دنیا و آخرت خواهد داشت.

او اضافه کرد: از این رو آیاتی از قرآن کریم که در وصف زنان رسول خدا (ص) نازل می شود، می فرماید: «شما (زنان رسول الله) یکسان نیستید اگر با تقوا باشید» و جسمانی. مصاحبت به تنهایی کافی نیست و معصوم بودن اگر با تقوا و پرهیزگاری همراه نباشد رستگاری نیست.

این سخنرانان و فعالان فرهنگی کرمانشاه تصریح کردند: تقوی مظهر سعادت و حتی پیامبر اکرم است.پ) حتی به موارد ویژه هم نگاه نکردند.

فرمود: طبق آیهی; اَیُهااَلذینَ ءامَنو اتقُوا خدا و کونو مَعَ الصادِقینکلمات مَعَ امیرالمومنین و اهل بیتپ) تأویل و برای رسیدن به سعادت و نهایت خیر در کنار همراهی، تقوا نیز لازم است.

فقدان اقتدار به منزله نابودی مسیحیت و یهودیت است

حجت الاسلام شیخ جمال عزتی از سخنرانان کرمانشاهی در گفتگو با خبرنگار آنلاین خطاب.پ) و امامان (پ) بیان کرد: در مجالس اهل بیت، حضرت علی (ع)پ) و اولاد ايشان باشم، شخص والا نيستند و امروزه تعريف و مدح و ذوق گفتار شخصي هدف و غايت اهل بيت است.پ) بین سخنرانی ها گم شده است.

وی افزود: بر اساس یک سری تفکرات غلط انجام هر کاری باعث شفاعت اهل بیت می شود.پ) برخی از تحرکات هیئت ها جدا از دستور خداوند است و همه باید پیرو اهل بیت باشند.پ) ما به خدا متصل هستیم.

این سخنرانان و فعالان فرهنگی کرمانشاهی تصریح کردند: علما و مراجعین ما اگر نباشند نمی توانند اهل بیت(ع) را به ما معرفی کنند و باید به علما و مراجع احترام بگذاریم.

او گفت که حضور اساتید شریعت مهم است و مسیحیت و یهودیت با کنار گذاشته شدن علمای دین و اگر در اسلام و مرجعیت و رهبری شیعه از مجلس بود، نابود شد. از آنها ما باید شیطان را ببینیم.

عزتی بیان کرد: در حال حاضر تنها حجت و امام حسین(ع) برای شیعیان و مداحان و سخنرانان در مجالس عزاداری باقی مانده است، زندگی و شهادت را چگونه توصیف می کنند و چرا اظهار شهادت نمی کنند در حالی که امام حسین(ع) به شهادت رسید سایر ائمه(ع) مهم هستند و در مجالس اهل بیت(ع) باید با علم ایشان رشد معنوی پیدا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: گفتن تنها نام امام حسین (ع) مانند گل طلایی در خیابان است که قابلیت رویش دارد و باید از امام حسین (ع) باشد.پ) و در مورد شواهد و برهان این مطلب بیشتر خواهم گفت.

عزتی گفت: امام حسین(ع)پ) تا آخر عمرم الگو بودم و توانستم به این نکته اشاره کنم که فرزند بزرگ پسر 6 ماهه بود و همه آنها به حق شهید شدند و مسائلی که مورد توجه و بررسی قرار گرفت. پایین در جامعه بچه دار شدن در جامعه ای که به سطح پایینی رسیده است.

وی افزود: امام حسین(ع)پ) ما نیازمندیم و شیطان ما را فریب می دهد و به نام امام حسین(ع)پ) ما باید حرکت کنیم و باید مراقب باشیم.

امام صادق (ع) و امام رضا (ع) پرچمدار بودند

حجت الاسلام ابوذر کرمی در گفتگو با خبرنگار آنلاین گفت: باید به این موضوع توجه کنیم.

او داستان امام صادق علیه السلام را بیان کرد.پ) وی خاطرنشان کرد و افزود: شخصا در محضر امام صادق علیه السلامپ) مشرف عصبانی شد و با او شروع به صحبت کرد و حضرت از این شخص سؤالی فوری پرسید که در حاشیه ننشینی، همین را به من می گوید، ما را زنده کن و در جواب حضرت می پرسم که چگونه آن امام صادق را زنده می کنی؟ (مانند)پ) آن شخص در پاسخ می گوید کسانی که علم ما را به یاد می آورند و آن را برای مردم نمی پسندند، رحمت الهی بر آنان باد.

او گفت:پ) این چیزی است که ما باید به آن نگاه کنیم از این رو سخنان امام صادق علیه السلامپ) هر چه باشد می گویند: «مردم وقتی سخنان نیک و زیبای ما را به یاد می آورند، از ما اطاعت می کنند» و در اینجا منظورشان کسانی است که شیعه یا مسلمان و تمام دنیا هستند.

کرمی تصریح کرد: چالشی که با هدف احیای اهل بیت ایجاد شده است.پ) ما قیامت شخص هستیم و وقتی جلسات تمام شد باید به این نکته توجه کنیم.پ) یادم می آید.

وی خاطرنشان کرد: در زمان اهل بیت(ع)پ) جلسات بحث بود و باید برای گناهان جوانان تلاش کنیم و جوانان بر منبر بنشینند و شبهات را برطرف کنند و امام صادق علیه السلام.پ) و امام رضا (پ) او پرچمدار بود و البته دعایش برای راه اسلامی است.

کرمی گفت: سخنرانان باید به اهل بیت آموزش دهند.پ) یادآوری و پخش و انتقال انرژی و انرژی برای جذب دیگران و مردم با اهل بیت(ع)پ) با فنون امروزی که برخاسته از محبت اهل بیت است، آشنا شوید.پ) و امامان (پ) آشنا شدن

خروج از نسخه موبایل