عمومی

بیش از ۱۱۰ هزار گردشگر طی ایام نوروز از طاق بستان بازدید کردند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

فضل الله رنجبر در گفتگو با خبرنگار آنلاین گفت: در ایام نوروز امسال 8 هزار و 2 مسافر در کرمانشاه و 5 هزار و 2 نفر در مدارس اسکان یافتند.

وی افزود: این مسافران در هتل ها هستند. مهمان نوازخانه های مسافر، هتل ها، آپارتمان ها و تعداد کمی خانه در مدارس پیدا شد و در منطقه 5 واحد با سه واحد بمباران شد که بخشی از این مسافران شبانه در این مقاصد اقامت پیدا کردند.

سردار کرمانشاه تشریح کرد: هزار بازدید خارج از امکان تاریخی و سیاحتی انجام شده است که مکان عجیبی که بازدیدکننده ای با بیشترین تعداد بازدیدکننده داشته باشد بین مکان های تاریخی و گردشگری است.

رنجبر گفت: علیرغم وجود ویروس کرونا در حضور مسافران در کرمانشاه، وزارت میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمانشاه به عنوان مقصد مسافران انتخاب شده و شاید این فرصت مناسبی برای استان باشد.

وی خاطرنشان کرد: زیباسازی شهر را با همکاری شهرداری و روشنایی پارک ها و تقاطع ها با همکاری اداره برق و ایجاد سه ورودی و خروجی مسافری شهر با همکاری اداره برق انجام داده ایم. هلال احمر.

رنجبر در ادامه گفت: بازدید مشترکی با نمایندگان اطاعت، میراث فرهنگی و گردشگری، نیروهای اداری، مسکن، مرکز بهداشت، دامپزشکی و شهری کرمانشاه داشته و از پارک ها، سرویس های بهداشتی، نمازخانه ها و اماکن شهر کرمانشاه بازدید کرده ایم. محل سکونت

فرمانده معظم کل قوا با عنوان: طبق دستور فرمانده معظم کل قوا، سفر دائمی به کرمانشاه انجام می شود.