عمومی

توصیه‌هایی برای طبیعت گردی در سیزدهمین روز بهار/مراقب زمین باشیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین، گروه آستانه: فروردین آیینی دیرینه است. و جدا کنید آنها می خواهند انرژی بیشتری به کار و جستجوی خود از 2 آوریل اضافه کنند.

اما حضور در دل طبیعت امری ضروری است که همه ما باید توجه ویژه ای به حفظ خود در برابر منابع گرانبهای طبیعی داشته باشیم و به حیات وحش و زیبایی طبیعت و محیط زیبای درختان آسیبی نرسانیم.

ما باید در طبیعت به گناهان خود عمل کنیم تا در باغ و باغ چیزی نبینیم و فردای چهارم اردیبهشت، انبوه باقیمانده ها را نبینیم.

فصل بهار فرزندان و حیات وحش

مسعود مستق فرمانده حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی بیان: بهار تولد جانوران وحشی و پرندگان شکاری است.

وی با اشاره به اینکه همه بزها و میش ها و بزهای روستاهای جنوبی خراسان در فصل زاد متولد شده و صاحب فرزند شده اند و در رویارویی با آنها نباید سرزمین ترس و وحشت برای آنها ایجاد کنیم آنها هستند که ترس از حیوانات

افروختن آتش در طبیعت ممنوع

تنها دستور حفاظت از محیط زیست خراسان جنوبی این است که تاکید کنیم با افروختن آتش و قطع شاخه های درختان به منظور تولید آتش، به مبارزه ادامه می دهیم، ادامه داد: خداوند در طبیعت آتش روشن نکرده است، در پی عدم دسترسی است. .

مستقیم در حوزه مراقبت از گیاهان دارویی در روز طبیعت گفت: خراسان جنوبی گیاه دارویی گیاهان دارویی است و برخی از مردم نیز علاقه مند به کشت این گیاهان برای مصرف هستند اما مراقب هستیم که این گیاهان دارویی ریشه نزنیم. روز طبیعت

وی ادامه داد: مصرف داروهای گیاهی از ریشه باعث برخی از بیماری ها و در دراز مدت باعث از بین رفتن آن می شود.

فرمانده حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی گفت: برخی در طبیعت بنا به عادت هفت ماهی قرمز را در هفت رودخانه، برکه و رودخانه پرسه می زنند که این کار بسیار اشتباهی است.

ماهی و سبزیجات قرمز را در آب نمی گذاریم

سر راست بیانماهی قرمز یک گونه وحشی و مهاجم است که برای سایر آبزیان خطرناک است و نباید اجازه داد که در آب پرسه بزند، اما رهاسازی آن در عصاره مخازن آبی خصوصی که توسط مردم در باغ هایشان استفاده می شود کار سختی نیست. برای کشاورزی

او نمی خواهد ماهی قرمز را در آب های روان مردم بیرجندی رها کند. امیر شاه همچنین توجه داشته باشید که هفت سبزه هفت دریا را در جویبارها و نهرهای طبیعی رها نکنید زیرا ممکن است مسیر طبیعی رودخانه و مسیل ها بسته شود.

تنها دستور حفاظت از محیط زیست جنوب خراسان خاطرنشان کرد: اینکه ریشه این گیاهان در بسیاری از موارد بسیار خطرناک است حتی دادن آن به حیوانات نیز خطرناک است و باعث بیماری و مسمومیت حیات وحش می شود.

صریح اضافه کنید: این بهترین راه برای دفن این سبزه ها در دل است و در سال های بعد از گل و گلدان طبیعی خود برای سفر هفت دریا استفاده می کنیم.