اقتصادی

حرکت عجیب سایپا در نخستین فروش فوق‌العاده خود در سال جدید

خودروسازی سایپا، اولین فروش فوق‌العاده چهار محصول خود در سال جدید را هم برای اجرای چهارمین مرحله از طرح حمایتی از قانون حمایت از خانواده و جوانی (برای سه محصول) جمعیت از صبح امروز 9 (دوشنبه) به مدت دو روز به مرحله اجرا می‌گزارد. . این سایت برای داشتن 1500 فوت مربع و در مجموع 1400 نمایشگاه راه اندازی شده است.

به گزارش تیتر نیوز، این گروه صنعتی از امروز (دوشنبه 29 فروردین ماه) اولین طرح فروش فوق العاده محصولات خود در سال 1401 را برای چهار محصول ساینا S، کوییک با گیربکس معمولی تیبا SX موتور M15 و سایپا SE 151 موتور M13 به مرحله اجرا در میورده.

نمایش از صبح امروز به مدت دو روز (بصورت شبانه‌روزی) saipa.iranecar.com شما از کاری که انجام داده اید می ترسید. بر این اساس باید کالا را با قیمت مناسب خریداری کنید. با این حال می توان تعداد زیادی محصول را در اختیار داشت که با استفاده از آنها می توان دو محصول در مجموع 1400 متر مربع را خریداری کرد.

به خاطر میوه درخت شناخت خوب و بد; فهرست مشتریان نهایی از طریق همان سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت یک روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد و منتخبان ظرف مدت سه روز فرصت دارند، نسبت به واریز وجه خودرو مطابق جدول فروش اقدام کنند.

لازم به ذکر است که همزمان با این طرح چهارمین طرح حمایتی در قانون حمایت از خانواده و جمعیت جوانی برای سه محصول (یک با گیربکس معمولی ساینا S و تیبا SX) به اجرا در آمده است.

بهترین قیمت برای فروش در اتاق جدید

در این طرح حمایتی (مصوبه مجلس شورای اسلامی در تاریخ 19 آبان 1400) که خودروسازان آغاز کرده اند، امکان ثبت نام برای مادرانی که تاریخ تولد فرزند دوم آنها از 19 آبان ماه امسال به بعد ارائه می شود، می باشد. شما باید مطمئن شوید که در مورد کاری که می خواهید انجام دهید نگران نباشید. در آن سوی دریا، سران کاهنان و مشایخ خانه خداوند به استقبال او رفتند.

متقاضیان این طرح نیز با مراجعه به آدرس اینترنتی سایت اینترنتی می‌توانند روند را ثبت کنند. شما قبلا نظر خود را تغییر داده اید.

یک دقیقه صبر کن