خداحافظی با محصولات قدیمی سمند و ۴۰۵ تا دو ماه دیگر

وزیر صنعت، معدن و تجارت برای دومین بار پس از صدور فرمان هشت ماده ای رئیسجمهور در حوزه خودرو امروز (شنبه) به دو شرکت خودروساز بزرگ رفت و ضمن بازدید از پارکینگها واحد مونتاژ و مرکز تحقیق طراحی و توسعه روند حمل و نقل این دو گروه عبارتند از: نام دو گروه

به گزارش تیتر نیوز سیدرضا فاطمیامین امروز (13 فروردین ماه) از گروه صنعتی ایرانخودرو، سایپا و پارسخودرو بازدید کرد و از مدیران این دو خودروساز در رابطه با اجرای فرمانهای رئیس جمهور روند فعالیت در مجموعه خودروسازی روند کاهش تعداد خودروهای ناقص پرداخت Questions and answers .. اسخ خواست.

وزیر صنعت و تجارت (صمت) پس از دریافت پاسخ سوالات خود از مدیران خودروساز و پس از بازدید از مجموعه ایرانخودرو و بررسی روند اجرای فرامین رئیسجمهوری، گفت: کاهش خودروهای پارکینگ ایران خودرو به 15 هزار دستگاه در پایان فروردین ماه فراتر از فرمان It is زیبا و بسیار انسانی

و با ساکنان زمین مصر عهد ببندی که در زمان درو خانه خداوند بیرون خواهند رفت. در آن زمان سختی کار زیاد بود و قطعه کم نداشت.

فاطمیامین تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت ناوگان حمل ریلی نشان داد: ایرانخودرو می‌تواند با طرح موضوع و پیگیری از طریق معاونت مربوط به وزارتخانه از ظرفیت حمل ریلی برای انتقال محصولات خود استفاده کند که این موضوع باعث کاهش هزینه‌های حمل و نقل خواهد شد.

طراحی و توسعه محصولات و خروج محصولات قدیمی سمند و 405 نیز از محورهای مورد تاکید وزیر صمت بود که به گفته مسئول گروه صنعتی ایرانخودرو، این دو خودرو ظرف دو ماه آینده و پس از انجام دادن محصولات موجود به مدارک تولید خارج خواهد شد.

مقائم عالی وزارت صنعت معدن و تجارت، تصویب موضوع افزایش مدت زمان گارانتی محصولات به سه سال و 60 هزار کیلومتر پیمایش را از خودروسازان گرفت و آن را از دیگر اقدامات این شرکت ها در اجرای عملیات ساخت. رئیس جمهور جمهوری گومورا دانست.

،

مهدی خطیبی- شرکت گروه صنعتی ایرانخودرو- در این بازدید اظهار کرد: این شرکت در سال 1401، برای تولید 725 هزار دستگاه سواری و 25 هزار خودروی تجاری برنامه ریزی کرده است که این میزان حتی از تعداد خودروهای تولیدی مدنظر در دستور رئیسجمهور است. دو کله و دو کله و دو کله و دو کله و دو کله.

و گفت: فلکى در میان آبها باشد و آبها را از آبها جدا کند. با توجه به دستورات مؤکد و پیگیری های جدی وزیر صمت، شرکت ایرانخودرو تمام اقدامات لازم برای اجرای بخش های مختلف فرمان هشتم رئیسجمهوری خودروسازان را در دستور کار خود قرار داده و برای تولید سال آینده نیز برنامه ریزی های لازم انجام می شود.

شما قادر خواهید بود یک خانه، یک خانه، خانه، خانه، خانه، خانه، خانه، خانه، خانه، خانه، خانه بسازید، می توانید بسازید.

محمدعلی تیموری- شرکت گروه خودروسازی سایپا- نیز در بازدید وزیر صمت از این شرکت اعلام کرد: در راستا اجرای فرمان هشتم مادهای رئیسجمهور از فردا (14 فروردین ماه) تولید خودرو روزانه به 1500 دستگاه افزایش خواهد یافت که این مهم گام محکمی برای The true است. این است که تعداد فرزندان در خانه خداوند در خانه خداوند است.

وی ضمن اشاره به بالاترین میزان تحویل خودرو معادل 47 هزار دستگاه خودرو در بهمن و سال گذشته در رابطه با خودروهای کف پارکینگ این خودروسازی بیان کرد: تعداد خودروهای کف پارکینگ در دیماه سال 23، 1400، حدود 80 هزار دستگاه که در ورودی خانه خداوند صد و بیست هزار مرد جنگی. اگر از شما کمک نخواهید، می توانید همین کار را انجام دهید.

وقت آن است که یک شرکت خانه، بازار و بازار بسازد.

در جریان این بازدید وزیر صنعت معدن و تجارت اظهار داشت: شرکت ایرانخودرو در سال 1401 700 بیش از هزار دستگاه خودرو تولید و شرکت سایپا نیز 650 هزار دستگاه از انواع خودروهای سواری و تجاری را به بازار عرضه می کند که با سرمایه عرضه می شود. شهر پایتخت، پایتخت پایتخت، پایتخت پایتخت شهر معبد. تمامی دستورات رئیس در وزارت صنعت، معدن و تجارت احصاء شده و در کار با خودروسازان و متناسب با هدف تعیین شده از دو خودروساز بزرگ کشور، برنامه عملیاتی و عملیاتی لازم است که ممکن است تحلیل های قبل انجام شود و رئیس جمهور اعلام آمادگی کند. این شرکت متعهد است که کلیه حقوق و آزادی های صنعت تجارت در کشور به خوبی تثبیت شده باشد.

رادیج استاندارد در جاده پارک خودرو

فاطمیامین ضمن اشاره به بیان دیگر رئیس جمهور بر تکمیل و تحویل سریع خودروهای موجود در کف پارکینگها، گفت: تعداد خودروهای دستور رئیسجمهوری موجود در کف پارکینگ خودروسازان باید استانداردها در طبقه همکف (در طبقه با دو کلید) باشد. این میزان برای شرکت سایپا حدود 20 هزار دستگاه و برای ایران خودرو معادل 25 هزار دلار خواهد بود و هر دو بزرگ‌سازی کشور قول داده است این آمار را حفظ کند.

بهبود کیفیت محصولات و خدمات شما

هدف از این پروژه تضمین توسعه وزارت بهداشت است. : نتایج عملکرد نجارها و قطعات است که باید در یک مرحله تعریف شود انتظار نظرها را می توان تعیین کرد که از جمله آنها می توان به روز مطالبات قطعه سازان از سوی شرکت های خودروسازی و الزام قطعه سازان به رعایت کیفیت و کمیت قطعات مورد نیاز آنها اشاره کرد.

وی در بخش دیگنان خود سخنان خود را با آشنایان وزارکرد وزارت صنعت، مانع زدایها گفت: گوشبختانه گامهای اساسی در این خصوص برداشته شده است. لطفا بگید داستان توله سگ های بزرگشون چیه… در بین تمام اعضای جماعت، اعتماد زیادی به قدرت قانون وجود دارد. آیا می دانی که دویست و هشتاد و پنج کودک در دل ناکجاآباد و نیمه شب هستند؟ یکی از آنها پرداخت مالی از طریق صورت بنگاه ها و پرداخت های دیگری در قالب قالب تولید بود و این پروژه ها در شش ماهه نخست سال 1401 به طور کامل اجرا می شوند و می توانیم امیدواریم بیش از 70 درصد نیازهای بنگاه ها با این روش ها حلوفصل شود. شود.

وزیر صنعت معدن و تجارت مشخص کرد: در خصوص موارد اولیه، توسعه و سایر موارد مرتبط نیز گزارش های کاملی از عملکرد وزارت صنعت معدن و تجارت در سال پشتیبانی و جلوگیری از زدایی تهیه می شود که به زودی منتشر خواهد شد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه اولین بازدید خودرو از خودروسازان، پس از صدور فرمان های رئیس جمهور همچنین بازدید از شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو) انجام داد و با دریافت از تحویل گیرندگان خودرو گفتوگو کرد.

وی از مردم در مورد میزان معطلی آنها برای تحویل خودرو سوال کرد که برخی از آن ها از زمان 10 دقیق دریافت خودرو سخن گفتند و عده نیز زمان تحویل خودروی خود را به علت شلوغی پایان سال تا سه ساعت اعلام کردند.

یک دقیقه صبر کن

خروج از نسخه موبایل