شب قدر عقب ماندگی‌های یک عمر انسان را جبران می کند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام سید حسین آقامیری شامگاه پنجشنبه در مراسم یوم الله نوزدهم ماه مبارک رمضان در مسجد مقدس جمکران، این شب دارای ویژگی خاص و ویژه ای است که می تواند کاستی ها را جبران کند. زندگی یک فرد

مدرس حوزه علمیه قم گفت: در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان شوکی وارد شد که تجلی حق و توحید در دنیا بود و شب قدر نیز شب نزول قرآن کریم است. .

وی افزود: نزول قرآن کریم و همچنین بعثت پیامبر اسلام (ص)پ) اوج معنویت رسول الله بود و مشرکان هر از چند گاهی می دیدند که نمی توانند. آفرین و خود خداوند موعظه می کند که پیامبر صلی الله علیه و آله نیز فرمودند شکست دادن بت ها در حقیقت اصل دین است.

وی گفت: مؤمنان از نظر قرآن کریم افرادی واقعی هستند که به خدا و پیامبر ایمان دارند و با جان و مال خود در راه خدا می جنگند.

حجت الاسلام آقامیری ادامه داد: راه درست این است که ببینیم دشمن هست یا خیر و دشمنی نیست او باید در صحت گفتار و کردار خود شک کند.

عنوان حوزه علمیه قم: حضرت زهرا (س) بود.ج) حقیقت این است که در آن شبهاتی وجود دارد و آن حضرت تا آخر در راه دفاع از ولایت و دین حق ایستاده است و به همین دلیل دشمنی چنان گناهی بود که در روزهای آخر عمر نتوانست بنشیند.

باید اذعان کنیم که دشمنان واقعی اسلام بسیارند: امام زمانعجبا ظهور طاغوت دستگاه از بین می رود و کسانی که می خواهند بر عرش باشند باید بدانند که دشمنان بیشتر می خواهند.

خروج از نسخه موبایل