قرارداد مهم جنرال موتورز برای خودروهای الکتریکی

شرکت جنرالز اعلام کرد: در حالی که خودروسازان در سراسر جهان در بحبوحه اختلالات موتورهای تامین کننده برای تامین مواد غذایی تلاش می کنند، کبالت را از شرکت معدنچی بریتانیایی سوئیسی گلنکور میخرد تا در خودروهای الکتریکی خود استفاده کنند.

به گزارش تیتر نیوز خودروسازان جهانی از شرکت تسلا تا فولکس واگن، میلیاردها دلار برای توسعه وسایل نقلیه برای بازاری که در دهه آینده پنج تریلیون دلار ارزش خواهد داشت می کنند. با این حال، فلزات برای ساخت باتری‌هایی که عمر طولانی‌تری دارند، دلایلی برای تامین امنیت دارند، به سختی دست می‌آیند و به عجله خودروسازان برای تامین منابع لیتیوم نیکل و کبالت می‌شوند. قیمت این پرواز باجه ثابت می باشد.

ش، ش د

جنرال‌هایی که برنامه‌هایی برای افزایش موتور برای ساخت یک میلیون خودروی الکتریکی در آمریکای شمالی تا پایان سال 2025 ارائه کرده‌اند، همچنین با شرکت جنرال الکتریک برای توسعه مجموعه‌ای از عناصر کمیاب و مواد دیگر توافق شده است.

به نقل از رویترز این شرکت سال گذشته اعلام کرده بود که در پروژه لیتیوم ایالات متحده آمریکا سرمایه گذاری خواهد کرد که می تواند تا سال 2024 به بزرگترین پروژه این کشور تبدیل شود.

یک دقیقه صبر کن

خروج از نسخه موبایل