عمومی

ورود سامانه بارشی به لرستان از روز یکشنبه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

بهروز مرادپور در گفتگو برو با ورود آنلاین خبرنگار به استان، بارندگی ها از یکشنبه تا یکشنبه در استان ادامه داشت.

وی همچنین گفت: به صورت بارش باران، رعد و برق، رگبار، رعد و برق، وزش باد شدید و وقوع رگبار، رعد و برق و احتمال رعد و برق برای استان پیش بینی می شود.

مدیرکل هواشناسی لرستان ازناسلسله دورود، رومشکان، ریمله، سپیدشت ، چگنیسیلاخور انجام دادند بد، کوهدشت و دلفین فعال خواهد شد.

مرادپور ادامه داد: به صورت رگبار باران، اختلال در جاده ها، لغزش معابر، لغزش معابر عمومی، جریان عمومی آب، رهاسازی آب های روان در مسائل، شکل گری سیل و لکه های محلی، آسیب به درختان و درختان شکسته، آسیب به سازه های موقت مانند گلخانه ها، بیلبوردها و غیره. پیش بینی کرد.

پرهیز از تردید و توقف در حاشیه رودخانه ها و مسائل فصلی، رعایت احتیاط در هنگام تردید در جاده ها، پرهیز از فعالیت کهنوردی، چرای سد در ارتفاعات، حاشیه رودخانه ها و مسائل، احتیاط در محل عشایر کوچ تاکید کرد.

مدیرکل هواشناسی لرستان تاکید کرد: در این ایام از سال احتمالاً باران به صورت راگبی می بارد و با توجه به متغیر بودن فصل بهار، وقوع این شرایط در تمام نقاط استان ناپایدار است. ضعف و قوت سطح هشدار محدود نارنجی نیست، احتمال آن بسیار زیاد است، اما با توجه به خطرات این هشدار، این هشدار در این سطح صادر شده است.