جابجایی پرداخت یارانه، مهم‌ترین حرکت دولت سیزدهم

یکی از مهم‌ترین حرکت‌های اقتصادی آخرین حرکت اقتصادی، جایگزینی دولت سیزدهم با پرداخت کمک از ابتدای خط تولید یا واردات کالا تا انتها، یعنی مردم و سفرهای آنها و همچنین پرداخت کمک‌ها بود. قرار دادن ریال

گزارش به تیتر نیوز و به نقل از روزنامه نوآوران، محمدرضا فرزین افزود: دولت راه دو طرفه بهتری اندیشیده و یا باید همان مسیر دولت قبل را طی می کرد. چون منطق اقتصادی معادل تر بود.

وی خاطرنشان کرد: پنج قلم باقیمانده از جمله موسسات دائمی و مواد مخدر استراتژیک بوده و حذف فوری آنهایی که پیامدهای اقتصادی و اقتصادی جدی دارند از دغدغه های دولت است و آغاز و پایان سفر نزدیکتر خواهد بود. به سفرهای خانوادگی و عادلانه نتایج مطلوب حاصل خواهد شد.

مدیرعامل بانک ملی ایران خاطرنشان کرد: این قابل قبول نیست که کمک‌های ارائه شده به همه خانوارها اعتباری نداشته باشد و بر این اساس است که کمک‌های ذی‌نفعان، هزینه‌های مردم را جبران می‌کند که ان‌شاءالله. ، نیز خواهد بود.”

رئیس شورای هماهنگی بانک های کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر نحوه برخورد دولت با فروش کالاهای تولیدی که این روزها مشخص و آشکار شده است، گفت: با توجه به این موضوع که این روزها در حال حاضر چه اقداماتی برای فروش کالاهای تولیدی صورت می گیرد، چه واکنشی نشان می دهد.

وی ادامه داد: قطعا دستگاه های دولتی با هر کالایی برخورد کرده اند و مردم در اسرع وقت شاهد عملکرد مسئولان مربوطه خواهند بود.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل