عمومی

۵۰۰ پایگاه برای جمع آوری فطریه در استان سمنان راه اندازی شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

علی بحیرایی در گفتگو با خبرنگار آنلاین با بیان اینکه کمیته امام خمینی (ره) آمادگی حضور در این بحث را دارد، گفت: های مردم متدین و روزه دار استان با انجام اقدامات لازم تاکید کردند: بیش از 5 غرفه برای تجمع. آوریل ماهیت مردم استان مورد توجه قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه «پایگاه شهری» و «پایگاه روستایی» برای کشف طبیعت مورد توجه مردم قرار گرفته است، افزود: های مردم تنها کسانی هستند که به کمک نیاز دارند.

به گفته مدیر کمیته امداد استان سمنان، دفتر کمیته امداد در سراسر استان از جمله شاهرود، سمنان، گرمسار، دامغان مستقر است و مردم آماده کشف طبیعت مردم هستند.

بحیرایی با بیان اینکه مردم متدین و نمازگزاران استان سمنان فردا بعد از نماز عید سعید فطر می توانند حق الزحمه خود را پرداخت کنند، گفت: طبیعت تاوان خود را می دهد.

وی با بیان اینکه مردم می توانند قانون اساسی 5*8877* را برشمارند و زکات خود را نیز زیر نظر شورای زکات بپردازند، اظهار داشت: علم آموختنی است.

مدیر کمیته امداد استان سمنان گفت: زکات فطره در اسرع وقت به محرومان و نیازمندان تعلق می گیرد. آره بر اساس اعلام این بانک، اطلاعات بین نیازمندان در سراسر استان سمنان توزیع می شود.

بر اساس آنلاین، تراز طبیعی هر فرد به جز منبع 3 هزار تومان و برنج پاکستانی و 2 هزار تومان برنج ایرانی در نظر گرفته شده که البته به گفته بزرگان متغییر است.