عمومی

حمایت از مجموعه‌های فرهنگی بیشتر شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین، محمد شهباز داخلی خبرنگاران امروز سه شنبه در بازدید از نمایشگاه کتاب، قرآن و محصولات فرهنگی خوزستان اظهار داشتند: 3 سال و نیم از شیوع کرونا می گذرد و این بیماری جدی وارد عرصه های مختلف به ویژه فرهنگی و فرهنگی شده است. هنری

وی افزود: حوزه فرهنگ و هنر بسیار مورد توجه مخاطبان است و نیاز به توجه و حضور دارد و با توجه به فراگیر شدن کارونا شاهد ایام تعطیلات و نیمه تعطیلات در سینما، تئاتر، نمایشگاه های فرهنگی و هنری بوده ایم.

مدیر حوزه هنری خوزستان افزود: باید با دقت خود را برای بهبودی آماده کنیم. بنابراین، برای تحقق این امر، متولیان، مدیران، تولیدکنندگان و مخاطبان باید بتوانند قبل از اینکه شرایط فراهم شود، کنار بکشند.

شهباز داخلی وی با تاکید بر اینکه متولیان امر باید در انتخاب برنامه های فرهنگی و هنری و کاوش در خود مشارکت داشته باشند، ادامه داد: مردم به دلیل شرایط قلبی در حضور خود در همان سالن ها، سالن های سینما و تئاتر همچنان مجبور به انجام این کار هستند. این برنامه ها نگران است، ما اصرار داریم که فضا برای عموم مردم فراهم شود و قبل از بازگشت و تماشای مخاطب، شرایط به حالت عادی برگردد.

وی همچنین با اشاره به اینکه استقبال از نمایشگاه کتاب و قرآن با توجه به فعالیت رسانه ها و تولید محتوای مورد توافق است استقبال خوبی بود و از نظر کمی و کیفی ما شاهد تنوع برتری در مجموعه های استان بوده ایم.

مدیر حوزه هنری خوزستان خاطرنشان کرد: حضور و فعالیت فعالان فرهنگی و هنری مهمتر از مسئولیت متولیان فرهنگی است.