«سید یونس» ذوب در ولایت و امام بود/ احیای اسلام توسط امام راحل – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، آیت الله رضا رمضانی پیش از ظهر یکشنبه در مراسم وفات حضرت امام خمینی (ره) و مبعث «خرداد و یاد شهید» یونس حسینی رودباری اولین شهید امام خمینی (ره) حرکت، بیان شده: اهمیت ویژه ای در جامعه اسلامی لذت ببرید.

وی با اشاره به اخلاق و ویژگی های پیامبر اسلام افزود:

اسلام دین رحمت و علم است

مجمع عمومی دبیری اهل بیت(ع)پ) وی با بیان اینکه اسلام دین رحمت و علم است، گفت: جهاد با ایثارگران و ستمگران از توصیه های مهم اسلام است.

آیت الله رمضانی با تاکید بر آمادگی مسلمانان کامل در برابر ظالمان و مستکبران، تصریح کرد:

وی همچنین با اشاره به استفاده از ابزار در قسمت هایی از این دوره، افزود: قطعات خلفا و حاکمان از دین به عنوان ابزاری به نفع دین استفاده می کنند.

حضرت امام حکیم جامعه را بر اساس دین زنده کرد

مجمع عمومی دبیری اهل بیت(ع)پ) وی با اشاره به تلاش برای تفکیک دین و معنویت، تصریح کرد: دشمن از دیرباز در دوره های مختلف جست و جو کرده و با ایجاد معنویت کاذب، دین متوقف شده است.

آیت الله رمضانی در بیان اینکه حضرت امام خمینی(ره) جامعه مبتنی بر دین را احیا کرد، گفت: در شرایطی که قبل از انقلاب دین در مقاطع مختلف اعیاد مختلفی وجود داشت، حضرت امام خمینی (ره) ایشان را به کشور بازگرداندند.

وی همچنین با اشاره به استفاده ابزاری از قرآن در مراسم، افزود: قبل از انقلاب اسلامی فقط در مراسم عقد و میت از قرآن استفاده می شد در حالی که قرآن کریم منشأ انسان است. شادی.”

سید یونس در ولایت و امام ذوب شد / احیای اسلام توسط امام راحل

رشد و تعالی انسان از دیدگاه حضرت امام در مرشد دین و مرجعیت بود.

به گزارش مجمع عمومی اهل بیت(ع)، امام راحل احیاگر حاکم دینی بود، گفت: حضرت امام نه تنها در کشور بلکه در جهان حکومت دینی را برقرار نکردند.

آیت الله رمضانی رشد بشر را در کسوت حاکمیت دینی توصیف کرد.

وی با بیان اینکه حضرت امام مرد در میدان بودند، افزود: گفتار و کردار امام یکی بود و هیچ ترس و واهمه ای نداشت.

سید یونس ذوب در ولایت و امام بود

تمام مجمع جهانی اهل بیت(ع) اشاره به شیفتگی و عشق شهید سید یونس رودباری با اشاره به امام راحل(ره) توصیف کرد: سید یونس ولایتمدار استان بود و تا پایان عمر و آرمان های امام و انقلاب ادامه داشت.

آیت الله رمضانی در بیان اینکه حضرت امام (ره) بعد از انقلاب سیاسی حکومت اسلامی را احیا کردند، فرمودند: بعد از اینکه دین سیاسی قبل از انقلاب فراموش شد اما آره زنده شدند.

وی با بیان اینکه انقلاب و حکومت اسلامی امانتدار است، افزود: ما امروز در یک آزمون قرار داریم و باید این انقلاب را به دست مردم بسپاریم.

مسئولان به اخلاق اسلامی احترام می گذارند

مجمع عمومی دبیری اهل بیت(ع)پ) به گفته وی مسئولان باید به اخلاق اسلامی پایبند باشند.

آیت الله رمضانی با اشاره به جستجوی دشمن در مقابل نظام اسلامی افزود:

وی خطاب به نسل جوان افزود: دشمن به دنبال جدایی جوانان از معنویت است که باید بسیار مراقب آن باشیم.

مجمع عمومی دبیری اهل بیت(ع)پ) وی با اشاره به موضوع پشیمانی در آبادان گفت: کسانی که این اتحاد تلخ را به رهبری رئیس جمهور و مسئول این حادثه متهم می کنند باید به اشد مجازات برسند.

خروج از نسخه موبایل