عمومی

واگذاری زمین در شهرهای کوچک استان بوشهر به مردم برای احداث مسکن – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، احمد محمدی زاده ظهر روز پنجشنبه در جلسه شورای استانداری بوشهر اظهار داشت: تلاش ویژه ای برای ایجاد فاصله بین مردم و نظام انجام می شود و توطئه ها و دسیسه های مختلفی وجود دارد.

وی با تقدیر از اقدامات متولیان امر در مبارزه با دشمنان اقتصادی خاطرنشان کرد: انعکاس عملکرد دستگاه های اجرایی در خدمات و فعالیت ها بسیار حائز اهمیت است و روابط عمومی در انعکاس فعالیت های دستگاه ها نقش مهم و موثری دارد.

به گزارش بوشهر، نتیجه مجاهدت در راه خدا، پیروزی و این وعده مهم خداوند متعال افزود: حمایت مردم سرآمد و موفقیت در مبارزه با دشمن اقتصادی به برکت ایثار و همراهی همه مردم

وی بر لزوم حمایت از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در این قرارداد تاکید کرد و افزود:

محمد یازاده توضیح داد: برنامه های مهمی در حال اجراست که آغاز عملیات آبیاری در دشت شبانکاره و زیرساخت های آن در شمال استان را تسریع می کند.

وی بر لزوم تمرکز بر تملک اراضی در شهرهای کوچک تاکید کرد و افزود: ساخت 2000 واحد جدید از هفته آینده در استان آغاز می شود.

محمدی زاده باتکید در ادامه نظارت و ارزیابی قیمت ها و کنترل قیمت ها گفت: از عرضه کنندگان و فروشندگان میوه و تره بار در استان خواسته شده تا قیمت ها را عادلانه کنند زیرا مردم در شرایط سخت اقتصادی و اقتصادی قرار دارند.

او در حمایت از ائتلاف آمریکا صحبت کرد، اما گفت که حفظ استقلال برای مردم مهم است.

استاندارد مدیریت مصرف آب و برق بوشهر یک ضرورت است و می افزاید: روند صرفه جویی در مصرف آب و برق باید تا تکمیل بدون هزینه ادامه یابد.

پاسخ قاطع محمدی زاده به آبرسانی های غیرمجاز در استان بوشهر خاطرنشان کرد: برای متخلفان دستوری و جریمه ای برای جلوگیری از تفکیک غیرمجاز دستورات شدید و منع صادر می شود.

وی با اشاره به اجرای برنامه زمانی دانش آموختگان از همکاری با دستگاه های اجرایی مختلف در امر تربیت و پرورش استان، بر اجرای این طرح تاکید کرد و افزود: .