ورودی محورهای برون استانی شهرستان «بروجرد» ساماندهی می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سفر مشترک عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد و استرینان در جلسه شورای اسلامی و مرتضی شروانی سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان که روز سه شنبه انجام شد. سمندهی و روکش آسفالت در قانون اساسی وارد محور بروجرد-اشترینان-صاحی نهاوند و بروجرد-اراک شد.

عباس گودرزی در بازدید از بروجرد – اشترین و برخی از محورهای روستایی بروجرد گفت: گندل گیلان و چند محور دیگر در قانون اساسی تثبیت شده است که حتی ممکن است دولت ظرف یک هفته اقدام خواهد کرد.

وی افزود: در تماس با سازمان حمل و نقل جاده ای و سازمان حمل و نقل جاده ای، محور سمندی بروجرد – اشترانین به جاده نهاوند نیز توافق شده است.

مرتضی شروانی سرپرست راهداری کل راهداری، حمل و نقل و حمل و نقل جاده ای لرستان نیز در بازدید از این منطقه با تاکید بر ضرورت تحول راه ها، گفت: بروجرد – اراک در رابطه با تصویب مناقصه مذکور برای موضوع مذکور اجرا می شود. پروژه ها به اعتبار 3 میلیارد ریال از دفتر مدیر دفتر راهداری و حمل و نقل جاده ای که به محض مناقصه و شروع بهره برداری تسریع می شود.اقدام می شود.

وی افزود: در تشریح وظایف سازمانی و اهداف توسعه شبانه روز تلاش کرده ایم تا استان بتواند راه های خود را در حوزه حمل و نقل به دست آورد.

خروج از نسخه موبایل