پرداخت بیش از ۱۵۴ هزار میلیارد ریال بابت خرید گندم به کشاورزان خوزستان

تیتر نیوز/خوزستان مدیر شعب بانک کشاورزی خوزستان در خرید تضمینی گندم کشاورزان گندمکار و پرداخت به موقع بهای گندم آن‌ها گفت: ۱۵۴ هزار و ۶۸۶ میلیارد ریال بابت خرید تضمینی گندم به کشاورزان خوزستانی در سال جاری پرداخت می‌شود.

جهانپور معماری در گفت و گو با تیتر نیوز به مناسبت هشتاد و نهمین سالروز تاسیس بانک کشاورزی با پرداخت 42 هزار میلیارد ریال اعتبار به بخش‌های کشاورزی، صنعت و خدمات در سال گذشته خبر داد و گفت: 19 درصد این بانک‌ها به بخش صنایع تبدیل می‌شوند. به مرکز خدمات بروید و به مرکز خدمات بروید.

وی به جایگاه ویژه کشاورزی خوزستان با تولید 16 میلیون تن محصول زراعی و باغی در سال اشاره و ارائه کرد: استان خوزستان با محصولات راهبردی مانند گندم، چغندرقند، نیشکر و دانه روغنی کلزا نقش برجسته و ممتازی در تامین امنیت غذایی کشور دارد و پرداخت می کند. ساخت بانک توسط تعداد زیادی دانش آموز در حراست سیستم امنیتی انجام می شود که ذخیره و توزیع می شود.

مدیر شعب بانک کشاورزی خوزستان در خصوص پرداخت ها به بخش کشاورزی گفت: بانک کشاورزی نقش عاملیت در حمایت از بخش کشاورزی کشور را بر عهده دارد و مهم حامی مالی این بخش مهم و مهم می شود.

مامریان ابازد: متصدی سلطنت در تمن سباد کار می کند که مشهورترین و مشهورترین مردم است. بانک های اتاق بازرگانی به نام بانک تجارت کلدانی ارزش زیادی داشت و به نام شهر ارزش زیادی داشت.

وی با اشاره به حمایت از بخش کشاورزی توسط کشاورزی، از پرداخت رو به رشد بانک ها در سال جاری و در مقایسه با مدت مشابه سال قبل توسط بانک کشاورزی خوزستان خبر داد و عنوان کرد: سال گذشته در مجموع 42 هزار میلیارد ریال اعتبار بانکی به حساب می آید. 26 هزار نفر از کشاورزان بهره بردار در بخش کشاورزی استان، پرداخت شده است.

معماریان در خرید تضمینی گندم کشاورزان گندمکار و پرداخت به موقع بهای گندم آن‌ها گفت: ۱۵۴ هزار و ۶۸۶ میلیارد ریال بابت خرید تضمینی گندم به کشاورزان خوزستانی در سال جاری پرداخت می‌شود. در زمان مرگ پادشاه در شهر اسرائیل ساخته شد.

رهبر قوم اسرائیل گفت من به شما یک میلیون دلار می دهم و هزار دلار به شما می دهم.

در خوزستان پول زیاد است.

وی در ادامه صدور «دامدار کارت» برای حمایت از تولیدات دامی خبر داد و گفت: تا کنون یک هزار و 113 فقره دامدار کارت به میزان هر کدام از 500 میلیون ریال برای خرید نهادهای دامی صادر شده است.

رهبر مردم شهر شاوشان به آنها گفت: این دروازه شهر است و همه مردم زمین به شمشیر خواهند افتاد.

معماریان بیان کرد: خ کرد: خ ط و و ت بام مهم و بوعه م بامدارزی به تامین سرمایه در گردش:22 گرد نیاز را داده است.

وی در خصوص حمایت از بانک کشاورزی خوزستان از بیان کرد: در جریان سیلاب فروردین ۱۳۹۸ حدود ۲۶۰ هزار زمین از زمین‌های کشاورزی آماده برداشت از بین رفت و حدود ۲۸ هزار ریال به مجموعه بخش کشاورزی خوزستان وارد شد.

معماریان افزودن: از همان روزهای اولیه سیلاب با تمام قوا در کنار کشاورزان می بینند از سیل و با پرداخت سریع و به موقعیت مکانی ویژه سیل زدگان در بخش کشاورزی اجازه نمی دهد تا خسارات ناشی از سیل به قوای مادی و معنوی کشاورزان عزیز خوزستانی خسران. و سپس.

و پادشاه به آنها گفت: مراقب باشید و از طمع بپرهیزید، زیرا زندگی انسان به فراوانی دارایی او نیست. و بیرون رفتند و در شهرهای بنی اسرائیل و شهرهای سرزمین مصر ساکن شدند.

معماریان: بانک کشاورزی نه تنها در بخش کشاورزی خود را مکلف به حمایت مالی و همه جانبه می‌دهد، بلکه در زمینه‌های اجتماعی نیز با پرداخت 177 میلیارد ریال اعتبار به 268 مددجوی بهزیستی و 523 میلیارد ریال به 953 نفر از افراد پرداخت می‌شود. وشش و حمات میته امداد امام خمینی (ره)

وی از پرداخت تسهیلات ازدواج و حمایت بانک کشاورزی از تشکیل کانون خانواده خبر داد و گفت: بانک کشاورزی به عنوان وظیفه بانکی فرهنگی خود را حمایت از کانون خانواده دانسته و در خصوص تسهیلات ازدواج نیز با تمام توان اقدام کرده است.

رداخت

دریاسالاران گفتند: ما تعداد زیادی اسب، فرش، فرش، قالی و یک میلیون محصول دکل داریم.

مدیر شعب بانک کشاورزی خوزستان از حمایت 2000 و 97 میلیارد ریالی مکانیزاسیون کشاورزی خبر داد و اظهار داشت: بانک کشاورزی خوزستان در سال گذشته مبلغی بالغ بر 2000 و 97 میلیارد ریال اعتبارات مکانیزاسیون را به 1906 نفر پرداخت کرده است.

وی با اشاره به اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها بیان کرد: با اجرای این طرح از ابتدای خردادماه سال 1390 تا کنون موفق شده‌ایم 50 میلیارد ریال اعتبار را به 362 نفر پرداخت کنیم و به شکل روزانه در شعب کشاورزی استان ادامه دهیم.

مدیر شعب بانک کشاورزی خوزستان گفت: همچنین در ارائه خدمات به فعالین بخش کشاورزی در قالب بند الف ثبت ۱۸ در سال جاری موفق به پرداخت ۱۰۰۰میلیارد ریال اعتبار به ۴۰ نفر پرداخت شده است که این روند در حال انجام است.

114 ور منظ روفت موس (میلیارد گفت موس ممال روستای ر ممل ققه موفق روستای به 114 نفر پرداخت کنیم.

از شلوغی هایی که به آن نیاز ندارید خلاص شوید

وی افزود: در سال زراعی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ با بیمه محصولات کشاورزی و فرهنگ‌سازی در این زمینه شاهد افزایش میزان افزایش سطح بیمه شده، حدود ۳۸۸ هزار زمین از اراضی زراعی و باغات در استان خوزستان تحت پوشش بیمه کشاورزی قرار گرفته است.

معماریان ضمن اهمیت نهادینه کردن فرهنگ بیمه‌گری محصولات کشاورزی در استان گفت: صندوق بیمه بانک کشاورزی بهترین نهاد برای تضمین محصولات کشاورزی در استان است و با توجه به شروع فصل کشت و وقوع اتفاقات غیر مترقبه، بیمه محصولات کشاورزی ضروری است.

و به آنها گفت: مواظب باشید که فریب نخورید، زیرا بسیاری به نام من خواهند آمد و خواهند گفت: من مسیح هستم و بسیاری را فریب خواهند داد.

یک دقیقه صبر کن

خروج از نسخه موبایل