عمومی

پشتیبان دولت و مدیران پاکدست هستیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

وی بر لزوم مدیریت صحیح دستگاه های مختلف نظارتی تاکید کرد و افزود: .

وی تصریح کرد: البته هدف از رصدها تیترسازی نیست. گری و ناگفته نماند که این مدیران شجاعانه از هرگونه اقدام زیردستان آگاه هستند، اما باید مورد حمایت قرار گیرند و شناسنامه آنها برای جلوگیری از هر گونه آلودگی لازم و کافی است.

خدام پس از بازرسی سازمان پس از چندین سال تخلف و پس از چند وقفه آن را نادرست می دانند و با بیان اینکه رسیدگی به این گونه مسائل پس از سمپاشی چندان موثر نیست، شایان ذکر است: دارای دستگاه های اجرایی و لذا توصیه هایی است. این سازمان باید قابلیت اجرایی داشته باشد.

وی ادامه داد: پس از تذکرات در صورت عدم توجه لازم و کافی به دستگاه ها باید برخوردهای قاطع و ضروری صورت گیرد.

خدایا به اصل دوم و سوم قانون اساسی اشاره و اضافه کرده اند: این اصل نظارت بر حسن اجرای قانون و نظارت بر امور سازمان بسیار مهم و بسیار مهم است.

وی تمرکز بر رصد رسوایی های فساد سازمان های بزرگ کشور را در مجموع عنوان کرد و افزود: ما نظارت را پیشنهاد می کنیم، زیرا معتقدیم اگر نظارت شفاف باشد، هر جریانی در اولین زمان ممکن قابل تشخیص و ردیابی است.

خدایان از طراحی تجهیزات مدیران اطلاعات بانک در بررسی سازمان از کل کشور خبر دادند و اظهار داشتند: مقدمه این تجهیزات فراهم شده است و می خواهیم سریع شهادت بدهیم که از این طریق می شویم. قادر به مراجعه به آن در آینده انجام یک منبع ارزشمند برای تصمیم گیری آره خواهد بود.

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی نیز در این مراسم با بیان اینکه دیده بانان هیچ گونه مانعی در جهت اهداف اجرایی ندارند، گفت: عفت مدیران مدیران اجرایی هستند.

موسی خلیل الله الهی گفت: بررسی این سازمان از کل کشور برای تامین منافع عمومی کشور با طیف وسیعی از انعطاف‌پذیری همراه است و ما دوست داریم مدیران اجرایی با قدرت به کار خود ادامه دهند.

وی با بیان اینکه قوه قضائیه کشور و شرق آذربایجان در کنار دولت است، افزود: پیش بینی حادثه محرز است.

سعید قاسمی در این مراسم وند علی کرمی 9 ساله به عنوان مدیر جدید بازرسی منطقه و استان آذربایجان شرقی معرفی و از خدمات وی در این راستا قدردانی شد.

قاسمی وند که قبل از وی به عنوان رئیس قوه قضائیه و اداره کل دادگستری و انقلاب اسلامی شهرستان به انجام وظایف محوله متولد سال پنجم و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق می باشد که تاکنون در قوه قضائیه فعالیت داشته است. 5 سال گذشته

بازرسی منطقه شامل استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان می شود.