اتصالات استیل – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

برای توضیح اهمیت این محصول باید ویژگی های آن را در نظر داشته باشید. همانطور که می دانید فولاد ضد زنگ نوعی فولاد است. اولین ویژگی که همه متوجه آن می شوند مقاومت و دوام بالای آن است. دومین ویژگی ضد زنگ بودن این آلیاژ است اما شاید مهمترین ویژگی آن اتصالات دستی پس از دوام بالای آن باشد.

به طور کلی فولاد ضد زنگ به دلیل خاصیت ضد رسوبی، مقاومت در برابر آب و آتش و همچنین قابلیت تحمل وزن بالا و قابلیت بازیافت جایگاه ویژه ای در صنعت خواهد داشت. E دارد

به طور خلاصه موارد استفاده از فولاد اتصال عبارتند از:

 • اتصال لوله به لوله
 • لوله اتصال به شیرآلات صنعتی و غیر صنعتی
 • سایر اتصالات
 • فشار را با شیر پروانه ای فولادی تنظیم کنید
 • اتصال لوله ها و شیلنگ ها
 • اتصالات، اتصالات، ابزار دقیق، مخازن، شیلنگ ها و اتصالات
 • اتصال جریان از لوله های فولادی به مخازن
 • جریان از شیرها را به ورودی و خروجی وصل کنید
 • اتصال لوله های فولادی به مخزن یا مخزن
 • جریان اتصال از دستگاه شیر به ورودی و خروجی
 • تغییر جهت لوله کشی
 • لوله جهت شکاف
 • در تجهیزات بخار و تهویه مطبوع استفاده می شود

کروممواد ساختاری نیکل و کربن به عنوان محصولات کلیدی فولاد اگر طول عمر آن را افزایش دهد، استیل وجود خواهد داشت. در این راستا شرکت های صنعتی شاهد کاهش هزینه های نگهداری، ساخت و خدمات خواهند بود. در صورت عدم استفاده از اتصالات استاندارد بین المللی، شبکه لوله کشی صنایع مختلف ممکن است در دسترس نباشد و خسارت زیادی به بار آورد.

از اتصالات فولادی برای انتقال نفت، گاز، مواد شیمیایی، گوگرد و انواع مایعات استفاده می شود.
فولاد اتصالات همچنین در صنعت خودروسازی برای ساخت سیستم های لوله کشی و ایجاد سیستم های تهویه مطبوع استفاده می شود.
فولاد اتصالات در صنعت ساختمان در بخش تزئینات نیز کاربرد دارد.
اتصالات برنامه فولاد فولاد بسیار گسترده است و حتی در منازل نیز قابل مشاهده است، به عنوان مثال در رخت آویز، نرده، نرده محافظ و آسانسور استفاده می شود.
از فولاد اتصالات برای تعویض و تقسیم لوله ها نیز استفاده می شود.
اتصالات استیل در صنایع دارویی، غذایی و بهداشتی نیز کاربرد دارد.

فولاد اتصال

1. اتصالات لب جاش

در این اتصالات، اتصالات انتهایی برای جوشکاری است پخته شده می توان آن را یاد گرفت و شکل آنها بسته به ضخامت می تواند متفاوت باشد. استاندارد B16.2SASME روشی برای شکل دادن بود پخته شده اصابت (مخروطی (کاردان) اتصالات همگام سازی لب را ارائه می دهد.

2. اتصال پایدار فرزند پسر

ساکت فرزند پسر نوع دیگر اتصالات فولادی است که با جوش به هم متصل می شوند. این اتصال دو نوع دارد فولاد استیل و کربن استیل استیل. از این اتصالات در خطوط انتقال فشار قوی و سیستم های لوله کشی در صنایع مختلف استفاده می شود.

3. اتصالات رضا E

اتصالات رضا E در صورتی که بر خلاف جوشکاری، دستگاه یک اتصال پیچی ایجاد کند، نوعی اتصال ثابت در نظر گرفته می شود. از این اتصالات معمولا برای ایجاد اتصالات در لوله های کوچک استفاده می شود.

4. اتصال اجباری است

این نوع اتصالات فولادی در زیر گروه اتصالات رزوه ای قرار می گیرد و مزایا و عملکرد آنها نسبت به سایر زیرگروه های اتصالات رزوه ای بهتر است. این اتصالات را می توان از فولاد ضد زنگ 304 یا فولاد ضد زنگ 316 ساخت.

فولاد اتصالات از فولاد ضد زنگ ساخته شده است، اما به طور کلی تمام محصولات فولاد استیل بازیابی می شود. فولاد اتصالات برای اتصال انواع لوله ها در صنایع مختلف مانند نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع غذایی و دارویی و بسیاری از بخش های صنعتی دیگر کاربرد دارد. انتقال سیالات در شرکت های صنعتی نیازمند لوله و اتصالات خواهد بود توجه نوع سیال مایع در برابر خوردگی، اکسیداسیون، دماهای مثبت و منفی مقاوم بوده و از پایداری بالایی برخوردار خواهد بود.

آیا عقل وجود خواهد داشت کروماز نیکل و کربن در ساخت اتصالات فولادی برای ایجاد زیرساخت های صنعتی استفاده می شود. در زیر انواع اتصالات آورده شده است فولاد بیایید نگاهی دقیق تر به استیل بیندازیم.

اتصالات توجه دو راه برای استفاده از آنها وجود دارد خاکستری دقیقا از مواد اولیه و لوله تولید می شود. سفارش و استفاده از Etisalat توجه این بستگی به اندازه، ضخامت و آلیاژ لوله های مورد استفاده دارد، بنابراین برای تمام اندازه های لوله اتصالات موجود تولید می شود.

یکی از معتبرترین فروشگاه های عرضه کننده اتصالات استیل لوله و اتصالات امین می باشد.امین با بیش از بیست سال سابقه در زمینه ارائه انواع اتصالات استنلس استیل، استیل، برنجی، اتصالات از جمله اتصالات استیل، اتصالات پلی اتیلن و محصولات مرتبط می باشد. این فروشگاه در سال 1375 در پروژه های شهرداری های مناطق 1-3-5 بیمارستان تخصصی چشم نگاه دانشگاه علم تاسیس گردید. و صنعت، ستاد مشترک، شرکت بام انرژی (پروژه های سقف مرطوب، بام سفرانیا و غیره)، شرکت ترمو اسکان، پروژه های مسکن آنلاین، 360 واحد، 1200 واحد، هشتگرد و 120 واحد، گروه پرند، گروه صنعتی کاوه، پارس آنلاین، برج عکسدار، شرکت. خارجی ها، باتری سازی نیرو، صدا و سیما، ایران دارو، شرکت مانیزان، شرکت اسپاید مکیان، شرکت آذین، بیا دیگه سینا، بیمارستان عرفان، برج آرتمیس، شرکت ارتباطات، پادگان حضرت ابوالفضل (ع)، بیمارستان مرکز سرطان صالح، شرکت ابر آرمان. هیپاسکو امنیت سهم اجباری دارد. اگر می خواهید انواع مختلف اتصالات را بخرید، فلنجدر صورت داشتن هر نوع لوله و اتصالات می توانید با کارشناسان فروشگاه لوله و اتصالات امین تماس گرفته و محصولات مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت کشف کنید.

آدرس: تهران – خیام خیام شمالی – راسته به روی درب شرقی پارک شهر – خ کورخانا – پلاک 68

تلفن: 33900832

33900765

33913907

33958095

تماس: 09122441404 (امین یعقوبی)

09122784973 (رامین یعقوبی)

آدرس سایت: http://aminpipestore.com/

* این مطلب یک آگهی خبری بوده و خبرگزاری آنلاین نظری نسبت به محتوای آن ندارد.

خروج از نسخه موبایل