ورزشی

واکنش رئیس کمیته المپیک به حواشی تهیه بلیت برای تیم ملی بسکتبال

بر اساس گزارش رضا صالحی امیری در حاشیه بازدید جمعی از خبرنگاران از تیم ملی هندبال، کمیته ملی المپیک تیم ملی بسکتبال را برای حضور در جام ملت های آسیا آماده می کند، اظهار داشت: کمیته ملی المپیک (NOC) تا جایی که بتوانیم از فدراسیون ها حمایت مالی می کنیم. ما هر کاری از دستمان بر می آید برای همه فدراسیون ها بدون استثنا انجام می دهیم.

وی افزود: ممکن است منابع محدود باشد اما ما هزینه منابع را خواهیم داد. برای بسکتبال گفتیم از رویداد بعدی حمایت می کنیم چون سه روز پیش درخواست قبض دادیم و در آن زمان صورت حساب بالای سه هزار دلار بود و روز آخر چهار هزار دلار بود. داوران سخت کار می کنند و باید از آنها قدردانی کرد. با حضور و فدراسیون کالا را پیدا کرد.

صالحی امیری درباره کمک به فدراسیون هندبال گفت: یکی از اولویت های فدراسیون هندبال کمیته ملی المپیک است. در چند سال اخیر هندبال را در اولویت قرار داده ایم و از هر اقدامی حمایت کرده ایم.

وی ادامه داد: 5 درصد بودجه را به فدراسیون پرداخت کردیم و 300000 را برای مربیگری که پرداخت شد، تصویب کردیم. حمایت از هندبال به بودجه و کمک به نمایندگان محدود نمی شود، استفاده از امکانات آکادمی و کمک به مربیان جزو وظایف مسلم ماست و از هندبال به تنهایی استفاده نمی کنیم و در حاشیه هستیم.