به موفقیت دختران موی تای کار در مسابقات جهانی ایمان دارم

نائب رئیس تیم بانوان موی تای استان تهران گفت: موفقیت دختران جوان موی تای در مسابقات جهانی دستاورد ارزشمندی برای ورزش ایران است و معتقدم آنها به دنبال دختران سه رنگ هستند تا موج سواری کنند. پرچم با تمام وجودشان.»

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، طلا امینی با بیان فوق گفت: بانوان موی تای همیشه در آسیا و جهان حرف های زیادی برای گفتن داشته اند و بارها شاهد بوده ایم که بانوان با حجاب چگونه توانایی خود را به اثبات رسانده اند. در کشتزارها.و از درجات افتخار برخاسته اند. این بار با همه اختلافات داخلی، سختی ها و محدودیت ها همه چیز را برای نام پرافتخار ایران خواهند گذاشت.

امینی ادامه داد: بسیاری از بانوان ورزشکار اولین تجربه برون مرزی خود به مسابقات بین المللی می روند و قطعا این رشته برای آنها آزمونی جدی محسوب می شود. اما در همان ابتدای رقابت ها نشان دادند که انگیزه زیادی برای فتح تیم های برتر دارند.

وی در دیگر سخنان خود به عوامل موفقیت ورزشکاران موی تای ایران در مسابقات آسیایی و بین المللی اشاره کرد. هیئت تهران نیز از جمله هیئت هایی است که با برنامه ریزی منسجم و اصولی توانسته خود را به عنوان یکی از بهترین هیئت ها در این زمینه معرفی کند.

امینی همچنین خاطرنشان کرد: از سال 1375 تاکنون نایب رئیسی موی تای استان تهران را بر عهده داشتم و خوشبختانه در این 5 سال موفقیت های زیادی به دست آمده است. در حال حاضر با حضور حضور رجایی در راس هیات تهران شاهد اتحاد و یکپارچگی موی تای کاران هستیم و با مدیریت اصولی وی منتظر تداوم موفقیت های خود هستیم.

پیام پایانی

خروج از نسخه موبایل