توضیح مدیرکل بنیادشهیداصفهان درباره وضعیت نامطلوب زندگی یک جانباز – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید استان اصفهان، مسعود احمدی نیا گفت: این فرد ایثارگر در صورتی که در زندگی شخصی با سختی های فراوانی روبه رو شده باشد 30 درصد رشادت دارد.

وی افزود: متأسفانه همسر این جانباز به شدت بیمار بوده و پسرش نیز از کار افتاده است و بنیاد شهید تاکنون تمامی خدمات حقوقی را به وی ارائه کرده است.

به گفته مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان، از جمله اقداماتی که بنیاد شهید و امور ایثارگران برای این ایثارگران انجام داده است، تأمین حقوق، اشتغال، حقوق پرستاری و حمایت از ماده 22 قانون برای تأمین این امر است. خدمات جامع به ایثارگران آیین نامه کلاس های مسکونی به آنها واگذار شده است.

احمدی نژاد با بیان اینکه خدمات مددکاری نیز به این جانبازان ارائه می شود، گفت: مدیران و کارشناسان بنیاد شهید و امور ایثارگران از گذشته هستند. مانند آنها به طور مداوم با خانواده این جانباز در تماس هستند اما به دلیل برخی مسائل روحی وی از نقل مکان به محل سکونت فعلی خودداری کرده است.

وی خاطرنشان کرد: بنیان شهدا و ایثارگران خواهد بود مانند از همه جانبه از شهدا حمایت می کند و با ارائه امکانات لازم و با موافقت این جانبازان به زودی به مکان مناسبی منتقل می شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان با بیان اینکه خانواده ایشان در تماس با بنیاد شهید و امور ایثارگران از انتشار فیلمی در خصوص حریم شخصی ایشان به شدت شکایت خواهند کرد، گفت: این دستور باعث نارضایتی فراوان جانبازان شده است. .

احمدی نژاد تصریح کرد: لازم است فعالان فضای مجازی به ضرورت حفظ حیثیت و کرامت مردم توجه داشته باشند و زمینه سوء استفاده دشمنان ملت ایران را فراهم نکنند.

به گزارش خبرنگار آنلاین باتزگی، فیلمی از وضعیت نامناسب زندگی یک جانباز در اصفهان در شبکه های اجتماعی در حال بازپخش است که با واکنش های بسیاری از سوی کاربران مواجه شده است.

خروج از نسخه موبایل