آموزش افزایش سین استوری اینستاگرام

محتوای این مطلب پنهان

11+1 روش تضمینی برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام

من این مقاله را برای کسانی که فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را با پول بخرند ننوشته‌ام. اما اگر دنبال افزایش بازدید استوری پیجتان، با روش‌های واقعی و البته تضمینی هستید، این مقاله برای شماست. همه چیز در این دنیا امکان پذیر است. شما هم می‌توانید با روش‌هایی که به شما خواهیم گفت، بازدید استوری‌تان را بالا ببرید. آماده‌اید؟

آموزش افزایش سین استوری اینستاگرام

چه کنیم تا تعداد بازدید استوری زیاد شود؟

این روزها استوری‌ها خیلی بیشتر از پست‌های عادی دیده می‌شود. پس باید تمام تلاش خودتان را برای بالا بردن بازدید استوری انجام دهید. روش‌هایی که این‌جا به شما می‌گوییم، راهی برای بالا بردن تعداد بازدید استوری شماست. برای حکومت کردن در اینستاگرام، آن هم با خرید فالوور فوری آماده‌اید؟

1- هیچ وقت از هشتگ غافل نشوید

آیا می‌دانستید وقتی کاربرها هشتگ‌ها را سرچ کنند، استوری‌های مرتبط هم نمایش داده می‌شوند؟ پس هیچوقت هشتگ‌ها را در استوری فراموش نکنید. سعی کنید از هشتگ‌های پرطرفدار و البته مرتبط استفاده کنید. مرتبط با پرسونای مخاطب‌ها. مثلا ببینید فالوورها بیشتر دنبال چه چیزی هستند؟ یعنی چی سرچ می‌کنند؟

اگر دنبال افزایش بازدید استوری و تعامل پیجتان هستید، حتما از هشتگ‌های پرطرفدار و داغ استفاده کنید. اگر هم که یک بیزینس پروفایل دارید، یک مدت از هشتگ‌ها استفاده کنید، تا متوجه تغییر در تعداد بازدید استوری بشوید.

2- افراد و برندها را منشن کنید

اگر در یک همایش شرکت کرده‌اید، با یک برند همکاری داشته‌اید، یا استوری شما به یک فرد خاصی مرتبط است، حتما آن‌ها را منشن یا تگ کنید. این کار باعث بالا رفتن بازدید استوری‌ها و تعامل افراد می‌شود. هم این‌که به احتمال زیاد، آن برند استوری شما را در پیج خودش منتشر می‌کند. پیشنهاد می‌کنم این روش را حتما امتحان کنید.

3- از لوکیشن برای بالا بردن بازدید استوری استفاده کنید

وقتی شما در استوری لوکیشن بگذارید، پست شما در اکسپلور برای کابرهای آن منطقه نمایش داده می‌شود. پس اگر استوری شما مربوط به لوکیشن خاصی هست، حتما آن را در استوری بگذارید. اگر هم مربوط نیست، سعی کنید از لوکیشن‌های مختلف برای افزایش بازدید کمک بگیرید.

برای اضافه کردن لوکیشن وارد بخش استیکرها و گزینه LOCATION شوید. بعد هم منطقه مورد نظرتان را سرچ کنید.

4- در زمان مناسب استوری بگذارید

زمان مناسب خرید لایک ایرانی کی هست؟ وقتی که فالوورها فعال‌تر باشند! برای بالا بردن تعداد بازدید استوری، باید بدانید که فالوورها چه زمان‌هایی بیشتر اینستاگرامشان را چک می‌کنند. ما در مقاله بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام به شما می‌گوییم که چه زمانی باید پست بگذارید.

5- از کاربران بخواهید استوری بعدی را ببینند

خیلی وقت‌ها در پیجتان بیشتر از چند تا استوری می‌گذارید. حتما می‌دانید که خیلی از کاربرها هم با دیدن یک استوری، از آن خارج می‌شوند. پس برای بالا بردن بازدید استوری، کاری کنید که کاربرها تشویق به دیدن استوری‌های بعدی شوند. ساده‌ترین کار هم این است که از آن‌ها بخواهید استوری بعدی را ببینند. یا داستان نیمه تمامی را در یک استوری بگذارید و ادامه آن در استوری بعدی!

6- با فالوورها تعامل داشته باشید و سرگرمشان کنید

بیشتر فالوورها دنبال محتواهای سرگرمی هستند، مخصوصا در استوری! اصلا تجربه نشان داده استوری‌هایی بیشترین بازدید را دارند که سرگرم کننده باشد. مثلا استوری‌های سریالی تهیه کنید. پشت سر هم باشد و مثلا بخشی از آن را هم یک روز دیگر ادامه دهید.

نوعی از محتوا که فالوورها حسابی دوستش دارند، پشت صحنه است. مثلا اگر کسب و کاری دارید، پشت صحنه مربوط به کارها و کارمندها را منشتر کنید. یا اگر بلاگرید، مسائل مربوط به زندگی شخصیتان (البته آن‌هایی که قابل انتشارند?) را استوری کنید

7- نظرسنجی کنید و به فالوورها گوش کنید

اصلا همه ما آدم‌ها دنبال شنیده شدنیم! این‌که یکی به حرف‌های ما گوش کند. حالا اگر آن‌ها را عملی هم کند که چه بهتر! پس وقتی در استوری از کاربرها نظرسنجی کنید تا حرف‌هایشان را بزنند، هم بین آن‌ها محبوب‌تر می‌شوید، هم این‌که منتظر پست‌ها و استوری‌هایتان می‌مانند. پس از نظرسنجی در استوری، آن هم با کمک معجزه استیکرها غافل نشوید.

8- دست از استوری گذاشتن برندارید

در پست گذاشتن باید قناعت کنید اما در استوری گذاشتن نه! البته منظورم این نیست که هر 5 دقیقه یک استوری بگذارید!! ولی سعی کنید در روز حداقل 1 یا 2 استوری را در تقویم محتوایتان داشته باشید. ولی دقت کنید که استوری‌های تکراری نگذارید. استوری‌های جذاب و باحال را اولویت قرار دهید و برای آن برنامه ریزی کنید.

9- هایلایت کردن را برای افزایش بازدید استوری فراموش نکنید

خب همان‌طور که شما می‌دانید و ما هم می‌دانیم، استوری‌ها فقط 24 ساعت دوام دارند. یعنی بعد از این تایم، استوری شما در صفحه فید نشان داده نمی‌شود. اما یک راه حل وجود دارد و آن هم هایلایت کردن است. با هایلایت کردن، استوری‌ها در صفحه پروفایلتان می‌مانند. بعد از آن هم تا ابد هرکسی وارد پیجتان شد، می‌تواند استوری‌ها را ببیند.

چطوری یک استوری را هایلایت کنم؟ استوری را که باز کنید، پایین صفحه سمت راست گزینه هایلایت کردن (Highlight) را می‌بینید. روی آن کلیک کنید و یک اسم و یک کاور برای آن انتخاب کنید. کاربرها هایلایت را در بالای پیجتان با اسم و کاورش می‌بینند. پس در انتخاب این دو گزینه خیلی دقت کنید!

10- از موهبت اینستاگرامی insight غافل نشوید

ابزار insight به شما در بالا بردن تعداد بازدید استوری کمک می‌کند. چطوری؟ insight بخشی دارد که اطلاعات و آمار استوری‌ها را نشان می‌دهد. یعنی اگر از این ابزار استفاده کنید، می‌توانید ببینید که هر استوری چه تعداد بازدید داشته، چند اکانت از آن بازدید کرده‌اند و خلاصه این‌که فالوورها چقدر استوری شما را دوست داشته‌اند. بعد هم نتیجه گیری کنید که حالا برای استوری‌ها چه برنامه‌ای داشته باشیم بیشتر جواب می‌گیریم. ما در مقاله تحلیل صفحات اینستاگرام با ابزار insight هرچیزیی که راجع به این ابزار باید بدانید را آماده کرده‌ایم.

11- خلاق باشید و همه را غافلگیر کنید

خلاقیت یعنی ارائه یک چیز متفاوت! حالا چه مربوط به محتوا چه گرافیک! تصاویر، آیکون‌ها و عناصر جذاب و جدید برای جلب نظر کاربران مختلف استفاده کنید. مثلا فالوورها از فونت‌های خاص استقبال می‌کنند. اگر پست‌های شما به زبان فارسی است، استفاده از فونت‌های ایران‌سنت نسخه دست‌نویس، ایران یکان و آوینی که محصولات سایت فونت ایران هستند را برای طراحی پست‌ها و استوری‌های اینستاگرام پیشنهاد می‌کنم. در استوری‌ها داستان تعریف کنید و فالوورها را در هر استوری به دنبال خود بکشید. آن‌ها را به چالش دعوت کنید تا بازدید استوری‌ها هر روز بیشتر از دیروز شود.

11+1- فریب خرید بازدید استوری را نخورید!

خیلی از سایت‌ها و پیج‌ها برای بالا بردن تعداد بازدیدهای استوری، به شما پیشنهاد می‌کنند که از ربات استفاده کنید! شما که دوست ندارید بعد از مدتی پیجتان مسدود شود؟! ما هم دوست نداریم شما کلی پول خرج کنید و بعد هم هیچی به هیچی! چرا؟ چون الگوریتم‌های اینستاگرام به قدری پیشرفت کردند که ربات‌ها را تشخیص می‌دهند! آن هم خیلی سریع‌! پس به فکر بازدیدهای جعلی نباشید و خودتان دست به کار شوید. آن هم با 11 روش بالا.

آموزش افزایش سین استوری اینستاگرام

۱۳ روش ساده برای افزایش بازدید استوری از نگاهی دیگر

اگر در اینستاگرام فعالیت دارید و به دنبال کسب درآمد از آن هستید، می دانید که افزایش بازدید استوری های شما، چه کمکی به افزایش درآمد تان می کند. پس مطلب پیش رو را از دست ندهید چرا که قصد داریم راه هایی را برای افزایش بازدید استوری به شما معرفی کنیم.

چگونه بازدید استوری را بالا ببریم؟

روش های افزایش ویو استوری با خرید لایک اینستاگرام روش هایی هستند که بسیاری از پیج های موفق از آن ها استفاده می کنند و توانسته اند بازدید استوری های خود را به سرعت افزایش دهند. شما می توانید با الگو برداری از پیج های موفق و اینفلوئنسر ها، ترفند های آن ها برای افزایش بازدید استوری را یاد بگیرید و بازدید های خود را مانند آن پیج ها افزایش دهید. قطعا مهمترین گام در افزایش بازدید استوری برای شروع کار هر پیج، خرید بازدید استوری اینستاگرام است؛ چرا که در سریع ترین زمان بهترین نتیجه را خواهید گرفت و آن افزایش اعتماد مخاطبان و فروش بیشتر است.

۱۳ روش برای اینکه چگونه ویو استوری را بالا ببریم

در ادامه ۱۳ راهکار تضمینی برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام را آورده ایم:

۱. به کارگیری هشتگ ها

هشتگ ها که به عنوان یکی از راه های موثر برای معرفی پیج خود به دیگران در پست ها شناخته می شد، امروزه در استوری ها نیز به کار گرفته می شود. قبلا مردم تنها در پست های خود از هشتگ ها استفاده می کردند اما امروزه ثابت شده است هشتگ ها نقش مهمی در افزایش بازدید استوری ها نیز دارند.

استفاده از هشتگ در استوری باعث می شود افرادی که شما را فالو نکرده اند، استوری شما را مشاهده کنند و ترغیب شوند به صفحه اینستاگرامتان مراجعه کرده و در صورت تمایل شما را فالو کنند. نکته مهمی که در خصوص به کارگیری هشتگ در استوری وجود دارد این است که باید از هشتگ های مرتبط با موضوع استوری خود استفاده کنید.

۲. به کارگیری لوکیشن در استوری اینستاگرام

از دیگر روش های بسیار مهمی که می توان برای افزایش بازدید استوری از آن استفاده کرد، به کارگیری لوکیشن (Location) در استوری ها است. استوری هایی که موقعیت مکانی یا همان لوکیشن روی آن ها تگ شده است، بازدید بالاتری خواهند داشت. چرا که افرادی که آن لوکیشن را در اینستاگرام دنبال می کنند، استوری شما را می بینند و بدین ترتیب بازدید استوری بالا می رود.

۳. منشن کردن افراد در استوری اینستاگرام

یکی دیگر از ترفندهای کاربردی و ساده برای افزایش بازدید استوری در اینستاگرام منشن کردن یا همان تگ گردن دیگران در استوری تان است. این کار حتی می تواند تحت عنوان تبادل صورت گیرد به این صورت که شما با فردی که فالوورهای تقریبا برابری دارید، تبادل می کنید و برای یکدیگر استوری می گذارید. این کار باعث می شود کسب و کار هر دو طرف بدون هزینه تبلیغ شده و بازدید پیج شما افزایش یاید.

از طرفی یکی دیگر از روش های منشن کردن افراد برای افزایش فالوور اینستاگرام تگ کردن فروشگاهی است که شما از آن محصولی خریده اید. در این حالت آن کسب و کار اگر استوری رضایت مشتری که شما هستید را استوری کند، به احتمال زیاد افرادی که استوری آن کسب و کار را دیده اند به پیج شما مراجعه می کنند.

۴. خرید سرویس های افزایش ویو استوری در اینستاگرام

از دیگر روش های افزایش ویو در اینستاگرام، خرید بازدید استوری در اینستاگرام است که می تواند بازدید پیج شما را از همان دقایق اولی که شما استوری خود را آپلود می کنید افزایش دهد.

۵. به کار بردن استوری هایی با موضوعات متنوع

اگر چه به کارگیری یک رویه یکسان با موضوعی مشخص لازمه فعالیت در اینستاگرام و جلوگیری از آشفتگی پیج است اما به کار بردن استوری های متنوع می تواند به افزایش بازید استوری شما کمک کند. استوری های خود را به گونه ای که کاملا از موضوع پیج خود خارج نشوید تغییر دهید و برای تنوع از استوری های دیگری استفاده کنید.

شما در ۱۲ ساعت می توانید ۱۰۰ استوری بگذارید که این استوری ها می تواند شامل عکس ها، فیلم ها و بومرنگ های متنوع باشد. اگر از موضوعات ترند برای استوری های خود استفاده کنید، مخاطبان ترغیب می شوند تا انتهای استوری های شما را ببینند.

از روش های خلاقانه ای برای استوری های خود استفاده کنید و برای آپلود پست ها یا استوری های بعدی خود تایمر بگذارید.

استفاده از نظرسنجی نیز یکی از راه‌ های جذاب تر کردن استوری ها اینستاگرام و افزایش بازدید استوری است. شما حتی می‌توانید خرید رای استوری اینستا به تعداد بازدیدکنندگان و ارای نظرسنجی خود بیفزایید.

۶. از امکانات و ابزارهای خود اینستاگرام در استوری ها استفاده کنید

یکی از شگفت انگیزترین روش های تعامل با دیگر مخاطبان و از کاربردی ترین روش هایی که منجر به افزایش بازدید استوری شما می شود، استفاده از امکانات خود اینستاگرام است.

به موارد زیر در این خصوص توجه کنید:

موارد       توضیحات

نظر سنجی ها          استفاده از نظرسنجی ها هم یک کار خلاقانه و سرگرم کننده و هم یک راه جالب برای افزایش بازدید استوری ها به شمار می رود. کاربران می توانند اطلاعات ارزشمندی در خصوص موضوع نظر سنجی در اختیار شما بگذارند. از طریق نظرسنجی، می توانید به مردم اجازه دهید در مورد جنبه های خاصی از محصول یا ارائه خدمات شما تصمیم بگیرند، به سوالات پاسخ دهند و در عین حال می توانید درباره ترجیحات آن ها در مورد موضوعات خاص بیشتر بدانید.

سوال از مخاطبان    یکی دیگر از امکانات موجود در استوری های اینستاگرام، امکان سوال پرسیدن از کاربران است. به این صورت که شما می توانید جواب های ۴ گزینه ای برای سوال های خود در نظر بگرید تا افراد به آن ها پاسخ دهند. این کار باعث می شود مخاطبان ترغیب شوند استوری های شما را تا انتها تماشا کنند و بازدید استوری شما بیشتر شود.

استفاده از شمارش معکوس     یکی دیگر از قابلیت های جالب استوری های اینستاگرام، استفاده از شمارش معکوس است. به گونه ای که شما با طی یک استوری اعلام می کنید در فلان روز و فلان است یک پست یا استوری با محتوایی که در خصوص آن توضیح می دهید قرار است آپلود کنید. استفاده از شمارش معکوس باعث می شود افراد روی آن ضربه بزنند و وقتی استوری یا پست شما آپلود شد آن ها مطلع می شوند.

استفاده از اموجی ها                استفاده از اموجی ها یکی دیگر از روش های بسیار کاربردی برای افزایش بازدید استوری است. اموجی ها و استیکرها تاثیر زیادی در ساخت استوری های خلاقانه دارند به همین دلیل افراد زیادی از آن ها در استوری های خود استفاده می کنند.

۷. بهترین استوری های خود را هایلایت کنید

یکی از مفیدترین قابلیت هایی که در خصوص استوری های اینستاگرام وجود دارد، امکان هایلایت کردن استوری ها است. شاید به نظر عجیب برسد اما این کار نیز منجر به افزایش بازدید استوری شما خواهد شد. افراد جدیدی که به پیج شما مراجعه می کنند با دیدن استوری های هایلایت شما، به پیج تان جذب می شوند و شما را فالو می کنند در نتیجه به طور کلی بازدید های پیج و استوری هایتان افزایش می یابد.

۸. آزمایش، تجزیه و تحلیل، مقایسه و تکرار استوری ها

به یاد داشته باشید که هر فرد متناسب با موضوع پیج خود و بررسی هایی که از استوری های خود دارد، می تواند تشخیص دهد چه روش هایی می تواند منجر به افزایش بازدید استوری شما شود. این کار با گذر زمان و صبر و شکیبایی صورت می گیرد. با آپلود هر استوری، با تجزیه و تحلیل استوری خود بپردازید. تعداد بازدیدهای استوری خود را مشاهده کنید و ببینید کدام مدل استوری ها بازدید و اینگیجمنت بیشتری می گیرند. بررسی این معیار ها نقش بسیار مهمی در تولید محتوای استوری های آینده و افزایش بازدید استوری شما خواهد داشت چرا که اطلاعات بسیار مهمی در خصوص کاربران به شما می دهند.

۹. استعداد های خود را به رخ دیگران بکشید

شما می توانید با نمایش استعداد های خود در استوری ها، بازدید خیلی خوبی بگیرید. به عنوان مثال اگر ساز می زنید، می توانید قطعه ای کوتاه را اجرا کرده و فیلم آن را استوری کنید. بدین ترتیب علاوه بر بازدید خوب، واکنش مثبت و صمیمانه ای هم از مخاطبان دریافت خواهید کرد.

۱۰. استوری سریالی منتشر کنید

استوری های سریالی یا دنباله دار، اگر موضوع جالبی داشته باشند، می توانند تاثیر خیلی خوبی بر روی بازدید استوری های شما داشته باشند.

استوری سریالی به این صورت است که شما یک خاطره، داستان یا حتی یک مطلب علمی را، با زبانی ساده و صمیمانه در استوری های پشت سر هم تعریف می کنید.

اما نباید تمام داستان را در یک زمان تعریف کنید. مثلا می توانید دو ساعت یک بار، قسمتی از موضوع را برای مخاطبان تعریف کنید یا گزارش دهید. بدین ترتیب آن ها مشتاقانه منتظر ادامه داستان خواهند بود.

همچنین استفاده از چاشنی شوخ طبعی در این نوع استوری ها، می تواند تعامل مخاطبان با شما را بسیار بیشتر کند.

۱۱. محتواهای کیفیت تولید کنید

محتواهای شما در استوری ها چه به صورت عکس باشد یا فیلم، باید کیفیت بالایی داشته باشند تا مخاطبان ترغیب شوند آن ها را ببینند. اگر می توانید از دوربین حرفه ای استفاده کنید و اگر پول کافی برای خرید دوربین ندارید از یک گوشی با دوربین خوب استفاده کنید.

از نرم افزارهای ویرایش فیلم و عکس استفاده کنید تا بتوانید کیفیت محتواهای خود را بالا ببرید. استفاده از افکت ها و تغییرات مورد نیاز در این خصوص اهمیت زیادی دارد.

۱۲. در اینستاگرام فعال باشید

سعی کنید روزانه حداقل یکی یا دو استوری منتشر کنید تا همیشه و به طور مداوم در دید مخاطبان باشید و آن ها شما را فراموش نکنند.

این مسئله باعث می شود افراد احساس صمیمیت بیشتری با شما داشته باشند چرا که هر روز شما را می بینند. البته توجه داشته باشید که افراط در انتشار استوری می تواند مخاطبان را خسته کند و استوری ها شما را میوت کنند.

۱۳. به استوری های خود در اینستاگرام کپشن اضافه کنید

یکی از مسائلی که منجر به افزایش بازدید استوری می شود، اضافه کردن متن یا کپشن به استوری ها است. استفاده از جملات فلسفی، عاشقانه، توضیحی و … می تواند به درک بهتر عکس یا فیلمی که شما بارگزاری کرده اید کمک کند.