عمومی

اجرای ۳۰ عنوان برنامه در البرز در هفته دفاع مقدس – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سرهنگ احسان سهری عصر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن ستاد فرماندهی این ستاد برگزار شد، از اجرای 30 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در این استان خبر داد و افزود: : اقداماتی از جمله تبلیغات محیطی، فضاسازی و تولیدات رسانه ای اخیرا آغاز شده است.

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری امروز 30 شهریور را به عنوان روز بزرگداشت پیشکسوتان و شهدا نامگذاری کرده اند. ووی از برگزاری مراسم تجلیل و سوگواری پیشکسوتان دفاع مقدس با حضور سه هزار نفر در این استان خبر داد و ادامه داد: این برنامه در کرج با حضور یک هزار نفر از پیشکسوتان و در شهرستان های استان برگزار می شود. استان به همراه ارتباط تصویری

امام حسن مجتبی، معاون هماهنگ کننده ارتش.آ) استان البرز سی و یکم شهریور ماه روز اقتدار نیروهای مسلح و گرامیداشت مقام شامخ شهدا را گرامی داشت و گفت: نیروهای مسلح فردا با حضور یگان های نمونه میزبان ارتش جمهوری اسلامی ایران خواهند بود. از ارتش و ارتش. فراجا از ساعت هشت صبح در حصارک کرج نیز مراسم اعدام و تجمع خادمان شهدا تحت عنوان قار بی قار در امامزاده طاهر برگزار می شود.آ) در شهرهای دیگر نیز برگزار می شود.

سرهنگ سهری افزود: «گلباران، عطرافشانی و بادکنک‌زنی» مزار شهدا و تجدید میثاق شهدا در گلزار شهدای 158 برگزار و ساعت 16:00 در امامزاده محمد (ص) متمرکز می‌شود.آ)افتتاحیه نمایشگاه دفاع مقدس در کرج فردیس محمدشهر، مهرشهر، نظرآباد، سرکشی و دیدار با 420 خانواده شهدای سطح استان البرز از دیگر برنامه ها دومین روز هفته است.

وی با اشاره به نامگذاری اولین آنلاین تحت عنوان معنویت، زن، خانواده و سلامت، برپایی پیاده روی خانوادگی در تمامی شهرستان های استان، بسیجیان و پاسداران در نماز جمعه با سخنرانی پیش از خطبه های فرماندهی عملیاتی بیان کرد: پایه. نجاجابسیجیان با تجلیل از 42 مدافع سلامت و ایثار از بازدید امروز باغ موزه دفاع مقدس تهران در قالب 42 کاروان خبر داد.

امام حسن مجتبی، معاون هماهنگ کننده ارتش.آ) استان البرز، روز دوم آنلاین، روز معاونت جوانان، علوم و تحقیقات استان با اشاره به اعزام راویان دفاع مقدس به مدارس و مساجد، تجلیل از 42 نفر از طلاب نخبه. یادگیرنده و دانش آموزان و دانش آموزان با مقاومت و منشور خوانی در مدارس خاطرنشان کردند: همزمان با این اقدام توزیع 1200 بسته لوازم جانبی انجام شد. نوشتن در بین دانش آموزان کم برخوردار استان همت سپاه راه اندازی می شود.

به گفته سرهنگ سان، در سومین روز مهرماه که روز شهدا، جانبازان، آزادگان، اقتدار و سربلندی نامگذاری شده است، 420 موکب و جایگاه نماز در کاخ ها و 420 مراسم بزرگداشت در مقابل کاخ برپا می شود. خانه شهدا تجلیل از خانواده های آنان تجلیل از مقام شامخ شهدا، مدافعان حرم، مدافعان شهدا و ایثارگران در منطقه و پخت و توزیع 42 هزار کیسه غذای گرم در مناطق محروم از سایر اقدامات.

وی با اشاره به اینکه چهارمین روز آنلاین به دفاع همه جانبه و حمایت از مردم و سربازان اختصاص دارد، گفت: در این روز جشنواره سرباز برگزار شد و 42 تن از شهدای نقش مقدس در دفاع از مردم و سربازان حمایت کرد. در پنجمین روز از مهرماه که روز وحدت ملی، بصیرت، ضد تجاوز و استکبار نامگذاری شده است، رزمایش مجازی پایگاه های مقاومت بسیج برگزار می شود.

امام حسن مجتبی، معاون هماهنگ کننده ارتش.آ) استان البرز از برگزاری نشست های روشنگرانه و بصیرتی در قالب سخنرانی، کرسی های آزاد اندیشی و تریبون های آزاد با حضور معلمان، دانش آموزان، فرهنگیان و… خبر داد. پیشمرگه کردها را مسلمان می نامند.

سرهنگ الشوری افزود: در این روز در برنامه ای با محوریت دفتر نماینده جمعه در البرز و امام جمعه کرج 20 هزار بسته معیشتی بین خانواده های کم برخوردار البرزی توزیع می شود. به دستور امام.” خمینی (رضی الله عنه) و بنیاد مستضعفان نیز بسته هایی را تهیه کردند. و.

وی اعزام گروه های جهادی پزشکی و سازندگی به مناطق محروم و کم برخوردار، تجلیل از 42 جهادگر و رزمندگان معنوی و ایثارگر، افتتاح طرح های فقرزدایی در فردیس و نظرآباد و اهدای 42 جهیزیه بزرگ به زوج های نیازمند و کم بضاعت را از دیگر برنامه ها عنوان کرد. آنلاین.

امام حسن مجتبی، معاون هماهنگ کننده ارتش.آ) آستان البرز در پایان گفت: در روز هفتم مهرماه در صورت نامگذاری روز سرداران، مفاخر و دلاورمردان انقلاب، اجتماع بزرگان نیز با حضور دو هزار نفر از یادمان ها برگزار می شود. دفاع مقدس در کانون شهید سبحانی ارتش کرج و همچنین یادواره شهدای ورزشکار با افتخار توسط ورزشکاران و قهرمانان برگزار می شود.