عمومی

مهران خط مقدم اربعین در کشور است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین، سردار زیبایی شکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام روز جمعه در جمع خبرنگاران گفت: مهران خط مقدم کنگره بزرگ اربعین است و اگر بخواهیم این حرکت عظیم معنوی سال به سال با کیفیت بالاتری برگزار شود. ، مسئولان باید کیشوری ماهران خواهد آمد صورت خاص را ببینید

وی توضیح داد: ارتش اینجاست. مقاله در اربعین صورت در بحث تامین و توزیع آب شرب مدخل خاصی بود آبفا تامین آب منطقه ای با چندین سردخانه در راه است خدمات زوار خاص E ارائه شده است.

فرمانده ارتش امیرالمومنین استان ایلام افزود: ارتش در منطقه درمان بود. بایستید بیمارستان های کویری در مسیر گره ترافیکی نیز اقدامات قابل توجهی داشتند که از مجموع 300 تخت بیمارستانی که در مرز تامین شده است، 150 تخت توسط ارتش درمان تامین شده است.

سردار شاکرمی وی گفت: مرکز درمانی ارشد سپاه در مرز مرزی مهران خدماتی از قبیل اورژانس، داروخانه، فیزیوتراپی، سونوگرافی و … را به بازدیدکنندگان گرامی ارائه خواهد کرد.

وی افزود: علاوه بر دو مورد ارتش عالی در بحث حمل و نقل در کنگره بزرگ اربعین کمک های دولتی می آید، 1500 دستگاه خودرو از جمله چندین اتوبوس توسط ارتش در مرز مهران مستقر شده و خدمات حمل و نقل به زائران ارائه می شود.

وی گفت: آستان سپاه نیز در حال تامین غذای مناسب بیش از 50 زائر است راهپیمایی حمایت کرده بود علاوه بر این که در موکب ها خود ارتش صورت غذای گرم دائمی تهیه و در اختیار مهمان قرار می گیرد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام تصریح کرد: اربعین ظرفیت بزرگی برای استان بوده و می تواند طلایه دار توسعه استان باشد و در کنار رسانه ها، مسئولان استانی باید مطالبات خود را بر تقویت زیرساخت ها متمرکز کنند. اربعین اسب را سریعتر حرکت می دهیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در ایام اربعین امسال مشکل امنیتی وجود ندارد داخل کیشور و چون عراق را در داخل کشور نداشتیم، کل منطقه زیر نظر اطلاعاتی و امنیتی نیروهای نظامی و امنیتی کشور بود. زائران اتفاق نیفتاد