عمومی

فرصت طلایی برای توسعه شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر فراهم است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام موسی احمد یکشنبه شب در نشست خبری در کنگان اظهار داشت: در سفر به قطر برنامه های مهمی داشتیم و دیدارهای خوبی با مسئولان قطری داشتیم.

وی توسعه روابط با قطر را از اولویت های مهم برشمرد و ادامه داد: دیدارهای خوبی با مسئولان قطری به ویژه در حوزه صنعت، انرژی و دریا داشته ایم و استفاده کامل از ظرفیت های استان جنوبی را ادامه خواهیم داد. در این روابط

نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی از تقویت زیرساخت ها در جنوب استان با همکاری مدیریت برنامه و بودجه استان خبر داد و خاطرنشان کرد: از همه ظرفیت ها برای بهبود وضعیت استفاده می شود. در استان جنوبی

وی بهبود وضعیت اشتغال نیروهای بومی در جنوب استان بوشهر را اولویت مهمی خواند و تصریح کرد: باید بر روند جذب نیرو نظارت کنیم تا حق نیروهای بومی ضایع نشود.

حجت الاسلام احمدی خاطرنشان کرد: برای استفاده از ظرفیت جذب قانونی نیروهای بومی در کنار مدیران پتروشیمی ها و هلدینگ ها می نشینم.

وی از پیگیری برای بهبود وضعیت بیمارستان کنگان خبر داد و افزود: بیمارستان کنگان از اولین روز ورود مجدد به مجمع دچار مشکل شده است.

نماینده کنگان، جیم، عسلویه و دیر در این مجمع گفت: مشارکت وزارتخانه های نفت و بهداشت برای پرداخت بدهی و تجهیز و تعمیر بیمارستان کنگان و همچنین اختصاص 100 میلیارد تومان برای رهایی از وضعیت فعلی بیمارستان کنار در مطالعه و بررسی بیمارستان با شرایط فعلی اقدامات مهم است

وی از تکمیل مدارس و پروژه های نیمه تمام خبر داد و اظهار داشت: دانشگاه دولتی و دانشکده نفت حق کنگان با ظرفیت آماده است.

احمدی با اشاره به آمادگی خود برای راه اندازی خانه مطبوعات جنوب استان و سایر انجمن های خبرنگاری برای حمایت از اصحاب رسانه، ادامه داد: رایزنی های خوبی برای شهرستان انجام شده و به زودی خبرهای خوبی منتشر خواهد شد.