عمومی

قوای سه‌گانه از نیروی انتظامی حمایت کنند/برخوردقاطع با اغتشاشگران – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، حمید کمانکش ضمن تبریک به نیروهای مشترک نظامی و اداری خمین اظهار داشت: تعهد و اعتقاد به راه خدمت یکی از مهمترین ویژگی هایی است که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را از نیروهای مسلح متمایز می کند. نیروهای مسلح سایر کشورهای جهان را انجام می دهد

وی در ادامه با اشاره به اغتشاشات اخیر در کیشور افزود: بالا بودن باطل در حوادث اخیر اگر این فتنه از حالت فتنه خارج می شد به توطئه تبدیل می شد از جمله ویژگی های این اغتشاشات اخیر است. .

کمانکش افزود: اغتشاشات اخیر مظلومیت نیروی اداری در همان اختیار را به جامعه نشان داد و این ظلم به نیروی اداری نیز ناشی از اعتقاد و تعهد نیروی اداری به مردم شریف ایران اسلامی بود.

فرماندار شهرستان خمین افزود: از سه قوه تقاضا داریم با تمام توان از نیروی اداری حمایت کنند و به ویژه قوه قضائیه با قاطعیت هر چه بیشتر با اغتشاش گران برخورد کند.

وی با اشاره به نقش مهم فضای مجازی در اغتشاشات اخیر گفت: حفظ فضای مجازی و رسانه باید به طور جدی در دستور کار مسئولان ذیربط قرار گیرد.

فرمانده اداری خمین در ابتدای این مراسم گفت: کشف سرقت در 6 ماهه امسال در این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 20 درصد افزایش داشت.

گروهبان هادی الافراسیابی افزود: کشف سرقت در این مدت 10 درصد افزایش داشته و در این مدت 538 سارق و 277 فروشنده مواد مخدر و معتاد در خمین دستگیر شدند.

بر اساس این گزارش، به مناسبت هفته نیروی انتظامی، صبحگاه نیروهای مشترک نظامی و اداری شهرستان خمین با حضور حمید کمانکش فرماندار شهرستان، حجت الاسلام والمسلمین میرصادقی امام جمعه خمین و تعدادی از اعضای شورای تامین و تعدادی از کارکنان فرماندهی اداری و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در محل ستاد فرماندهی اداری خمین برگزار شد.

در ادامه این مراسم از تعدادی از خانواده های شهدای نیروی انتظامی و جانبازان دفاعی شهرستان خمین با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.