لزوم اقدام جهادی و انقلابی مدیران لرستان در حوزه‌های مختلف – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، فاطمه مقصودی امروز پنجشنبه در سخنانی در شورای سیاسی ستاد کنگره 6544 شهید لرستان با اشاره به اینکه در اغتشاشات اخیر در لرستان اجماع وجود نداشت و متأسفانه در این اغتشاشات شاهد یک سری صحنه های دلخراش و دلخراش، توهین به قرآن، توهین به تشییع جنازه مردم … از جمله این صحنه های دلخراش بودیم.

وی یکی از ویژگی های انقلاب اسلامی ایران را گذر از سختی ها، دستگیری ها و سختی ها در راه خود دانست.

نماینده مردم بروجرد بود اشترینان وی در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدای آخرالزمان گفت: همچنین نیروی انتظامی استان و تمامی فرماندهان در سطح شهرستان هفته نیروی انتظامی را تبریک می گویند. ممکن است من می گویم یاد و خاطره این دو شهید را گرامی می داریم.

مقصودی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه به دنبال و پیگیری برگزاری کنگره شهدای لرستان در سطح ملی و دعوت از میهمانان کشوری برای حضور در این کنگره و برگزاری مراسم باشکوهی در استان خواهد بود. و آنها از قدرت خود برای برگزاری آن استفاده خواهند کرد و ما از هر جهت کمک خواهیم کرد تا کنگره NN به شکل باشکوهی برگزار شود.

وی گفت: برای جلوگیری از حوادث اخیر در بین نوجوانان و جوانان باید آموزش و پرورش تقویت شود.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان با تاکید بر اینکه حرکت و اقدام رهبرانقلاب لرستان در نواحی مختلف افزود: رهبران باید جهادی و انقلابی عمل کنند.

خروج از نسخه موبایل