فرهنگ و هنر

? فرزندان مقاومت درس سختی به صهیونیست‌ها خواهند داد

? فرزندان مقاومت درس سختی به صهیونیست‌ها خواهند داد

روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با صدور بیانیه‌ای، حملات ددمنشانه اخیر رژیم اشغالگر قدس به کرانه باختری و نوار غزه را قویا محکوم کرد.

به گزارش تیتر نیوز، متن این بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

حملات ددمنشانه اخیر رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین و نوار غزه، بار دیگر پرده از ماهیت این رژیم متجاوز، نامشروع و اشغالگر برداشته است. نتانیاهو و همراهانش که این روزها به سبب وقوع بحران‌های عمیق داخلی در اراضی اشغالی خلق بحران‌های منطقه‌ای را در دستور کار قرار داده‌اند، قطعا در هدایت این بازی خطرناک فرجامی جز شکست و تباهی نخواهند داشت.

در مقابل، رزمندگان مقاومت و دغدغه‌مندان بی‌شمار آزادی قدس شریف در جهان، این بار نیز اجازه پیشبرد نقشه‌های شوم نظامی، تبلیغاتی و منطقه‌ای صهیونیست‌ها را نخواهند داد. 

بدون شک در صورت استمرار این تحرکات مذبوحانه، رزمندگان مقاومت در عرصه جهاد نظامی و دلدادگان گفتمان مقاومت در عرصه جهاد تبیین، درس سختی را به رژیم اشغالگر قدس داده و این رژیم را بیش از پیش به نقطه نهایی سقوط و تباهی نزدیک خواهند کرد. 

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ضمن تاکید مجدد بر آرمان آزادی قدس شریف و فلسطین از چنگال اشغالگران صهیونیست، تشریح واقعیات تاریخی و فرهنگی فلسطین و ارائه روایت مظلومیت این ملت تحت ستم را مسئولیت بزرگ خود قلمداد کرده و حمایت همه جانبه خود از ملت فلسطین را تا تحقق وعده الهی و رسیدن به پیروزی نهایی بر اشغالگران  با جدیت ادامه خواهد داد. 

انتهای پیام