اجتماعی

مشاوره تلفنی گردشگری سامانه۱۳۷ اقدامی مهم و اثرگذار برای گردشگری تهران است

مشاوره تلفنی گردشگری سامانه۱۳۷ اقدامی مهم و اثرگذار برای گردشگری تهران است

رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی شهر تهران و دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر نوروزی از ستادگردشگری شهرداری تهران، بازدید کرد.

به گزارش تیتر نیوز و بنابر اعلام سایت شهر، زهرا بابایی گفت: فعالیت‌های ستاد گردشگری شهرداری برای ایام نوروز نسبت به سال گذشته و سال‌های قبل، تفاوت‌های مشهودی داشته و همراه با تغییرات مثبت و اثرگذاری بوده است.

وی مشاوره تلفنی گردشگری سامانه ۱۳۷ و سیستم برنامه‌ریزی شده برای تورهای گردشگری شهر تهران را از اقدام‌های شاخص و متفاوت ستاد گردشگری شهرداری تهران در ایام نوروز ۱۴۰۲ دانست و افزود: در حال حاضر با راه‌اندازی خدمات مشاوره تلفنی گردشگری سامانه ۱۳۷ اطلاعات کامل‌تری از ساعت فعالیت کاری و برنامه‌های موزه‌ها و جاذبه‌های گردشگری در اختیار شهروندان و میهمانان نوروزی قرار می‌گیرد.

رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی شهر تهران ادامه داد: در سال‌های گذشته در حوزه گردشگری این خلاء خدمات مشاوره تلفنی بسیار وجود داشت و امسال به همت ستاد گردشگری شهرداری تهران این مشکل حل شده است و شهروندان می‌توانند به راحتی اطلاعات تمام اماکن گردشگری را در اختیار داشته باشند.

وی با تاکید بر ایجاد گردشگری ارزان و آسان برای شهروندان و مسافران نوروزی بیان کرد: بسته‌های نوروزی که ستادگردشگری شهرداری در ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی ارائه می‌کنند، اقدام بسیار خوبی است و می‌توان محتوا این بسته‌ها را در بستر فضای مجازی نیز به شهروندان ارائه کرد.

انتهای پیام