اجتماعی

۲۰ قلم کالای اساسی همراه با نرخ مصوب در اختیار زائران بارگاه منور رضوی قرار می‌گیرد

وزیر کشور خبر داد: ۲۰ قلم کالای اساسی همراه با نرخ مصوب در اختیار زائران بارگاه منور رضوی قرار می‌گیرد

وزیر کشور گفت: با توجه به پیش‌بینی حضور ۱۰ میلیون زائر نوروزی در مشهد، شورای ملی زیارت تمهیدات لازم را در این خصوص انجام داده است.

به گزارش خبرگزاری تیتر نیوز از مشهد، احمد وحیدی در حاشیه بازدید از وضعیت آمادگی شهر مشهد برای پذیرش زائران رضوی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موضوع زیارت به مشهد مقدس از محورهای مورد توجه در شورای عالی زیارت است و به همین دلیل در زمینه حمل و نقل عمومی پیش بینی هایی از جمله افزایش اتوبوس، خطوط پروازی و همچنین قطارهای مسافربری به سمت مشهد صورت گرفته است.

وی ادامه داد: بر اساس پیش بینی ها لازم است در حوزه بهداشت و سلامت زائران نیز توجه و اقدامات درخوری صورت گیرد تا شاهد سفری سالم و ایمن برای هموطنان باشیم.

وزیر کشور بیان کرد: تمهیداتی نیز در ستاد اسکان زائران اندیشیده شده است تا مشکلی برای اسکان زائران در مدارس، ورزشگاه ها و نیز مجاورانی که منزل خود را در اختیار زائران قرار می دهند، پیش نیاید و زمینه ارائه خدمات اقامتی به بیش از ۷۰۰ هزار نفرشب در ایام تعطیلات نوروز در مشهد فراهم شده است.

وحیدی به بازدید از برخی مراکز توزیع اقلام اساسی نیز اشاره کرد و گفت: در این بازدید که با همراهی استاندار خراسان رضوی و جمعی از مسوولان شهر مشهد انجام شد، مقرر شد تا ۲۰ قلم کالای اساسی و ضروری همراه با نرخ مصوب و همچنین نصب برچسب قیمت در اختیار زائران بارگاه منور رضوی قرار گیرد.

وزیر کشور امروز در سفری یک‌روزه به مشهد با سرکشی از برخی محل های آماده شده برای خدمت رسانی به زائران بارگاه منور رضوی، کیفیت و نحوه ارائه خدمت به مهمانان حضرت رضا (ع) را مورد بررسی قرار داد.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف