بین الملل

🔥 تفریحات ارزان قیمت شهرداری برای نوروز تهرانی‌ها

توکلی‌زاده در گفتگو با آنا خبر داد:

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: سازمان ورزش شهرداری تهران برای ارائه تفریحات ارزان قیمت شهروندان تهرانی تا کنون برنامه ریزی‌هایی برای آن‌ها داشته است.

محمدامین توکلی‌زاده معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، در گفتگو با خبرنگار شهری و محیط زیست گروه جامعه خبرگزاری آنا، اظهار کرد: سازمان ورزش شهرداری تهران برای ارائه تفریحات ارزان قیمت شهروندان تهرانی تا کنون برنامه ریزی‌هایی برای آن‌ها داشته است.

وی همچنین اضافه کرد: سازمان ورزش شهرداری تهران مراکزی را برای نوجوانان و جوانان به همراه لوازم ورزشی مورد نیاز تجهیز کرده است و جشنواره‌های ورزشی متعددی را هم در این خصوص برگزار خواهد کرد.

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: در طول ایام نوروز سال آینده نیز سازمان ورزش شهرداری تهران جشنواره‌ها و مسابقات ورزشی را برای مردم تهران و اجرای آن در مدت تعطیلات نوروزی پیش بینی و طراحی کرده است. 

توکلی‌زاده در ادامه یادآور شد: شهر تهران پتانسیل خوبی را برای ارائه تفریحات ارزان قیمت به مردم این شهر را دارا بوده و ما در صدد توسعه و گسترش امکانات مورد نیاز برای بهبود هر چه بهتر این تفریحات به ویژه در ایام نوروز هستیم. 

وی اضافه کرد: با ایجاد سازمان گردشگری در شهر تهران هم شاهد رخداد‌های بهتری در حوزه گردشگری خواهیم بود و هدف ما ارائه خدمات با کیفیت و ارزان قیمت به مردم پایتخت است.

انتهای پیام/