🔥 جشن میلاد امام زمان (عج) در حرم امام هشتم (ع) اعلام شد

تدارک ویژه‌برنامه‌های مذهبی؛

ویژه‌برنامه‌های سالروز ولادت دوازدهمین اختر آسمان تابناک ولایت و امامت حضرت مهدی موعود(عج) در حرم امام رضا(ع) اعلام شد.

به گزارش گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، معاون تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی عصر دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: ویژه‌برنامه جشن شب میلاد از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در رواق امام خمینی (ره) تدارک دیده شده که مداحی، سخنرانی، اجرای سرود و قرائت دعای توسل از جمله برنامه‌های فردا شب است.

حجت‌الاسلام حسین شریعتی نژاد ادامه داد: همچنین آیین جشن و سرور از ساعت ۹ صبح در روز ولادت امام عصر (عج) در رواق امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: مراسم شام ولادت امام زمان (عج) هم از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه به صورت ویژه با مدیحه‌سرایی، شعرخوانی آئینی و دکلمه خوانی و سخنرانی برگزار می‌شود.

معاون تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی با اشاره به اینکه سه ویژه‌برنامه جشن و شادمانی به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد مهدی موعود (عج) ویژه خواهران در رواق نجمه خاتون برگزار می‌شود، گفت: نخستین ویژه‌برنامه «مهدی موعود» نام دارد که فردا از ساعت چهار بعدازظهر و ویژه‌برنامه «بقیه‌الله خیر لکم» روز میلاد در ساعت ۱۰ و ۱۵ و ویژه‌برنامه «مرا عهدیست با جانان» در عصر ولادت این امام همام ساعت ۱۵ و ۵۰ دقیقه در رواق مذکور برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه شب‌زنده‌داری در شب نیمه شعبان برای مؤمنان فضیلت فراوانی دارد افزود: در راستای بهره‌مندی زائران و مجاوران از نورانیت و برکات این شب، مراسم احیاء از ساعت ۱۲ و ۴۵ دقیقه بامداد با سخنرانی کارشناسان مذهبی و قرائت دعای پرفیض کمیل برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

خروج از نسخه موبایل