عمومی

رویکرد مجلس یازدهم پرداختن به قانونگذاری در حوزه‌های اقتصادی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان 🔥

به گزارش خبرنگار آنلاین، حسین نوش آبادی پیش از ظهر دوشنبه در مراسم بزرگداشت سالروز تأسیس مجلس شورای اسلامی (روز قانون) که با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در ورامین برگزار شد اظهار داشت: ۱۱۴ سال از تأسیس مجلس در ایران می‌گذرد که ۴۲ سال آن در نظام مقدس جمهوری اسلامی رقم خورده است.

نوش آبادی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی نماد دمکراسی و مردم سالاری دینی است گفت: رهبر معظم انقلاب مجلس یازدهم را مجلس انقلابی خواندند و وظیفه نمایندگان را سنگین‌تر کردند.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: رویکرد مجلس یازدهم، پرداختن به قانون گذاری در حوزه‌های اقتصادی و معیشتی است و وضع قوانینی مانند، قانون تسهیل مجوزهای کسب و کار، قانون جهت تولید دانش بنیان، قانون مالیات بر خانه‌های خالی و مالیات بر عایدی سرمایه، مصادیقی از توجه خانه ملت بر حل مشکلات مردم است.

وی در ادامه بیان داشت: قانون رتبه بندی معلمان، قانون شفافیت قوای سه گانه، قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، نمونه‌هایی از عنایت مجلس به حوزه فرهنگی اجتماعی است.

نوش آبادی گفت: قانون اقدام راهبردی در حوزه هسته‌ای، کشور را در برابر زیاده خواهی غربی‌ها و آمریکایی‌ها بیمه کرد و باعث اقتدار نظام شده است.