🔥 زندگی شخصی ۵ ستاره خارجی لیگ ایران پخش می شود

مجموعه پنج قسمتی «فوتبال ایرانی» پرتره ای از پنج ستاره خارجی شاغل در لیگ ایران از امشب روی آنتن شبکه مستند می رود.

به گزارش تیتر نیوز به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما، مجموعه مستند «فوتبال ایرانی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی میرتیموری جدیدترین تولید شبکه مستند سیماست که از امشب پخشش در تلویزیون آغاز می‌شود. این مستند جمعه ها ساعت ۲۰ به روی آنتن می رود.

مهدی میرتیموری، تهیه کننده و کارگردان این مستند درباره سوژه کارش توضیح داد و گفت: در این مجموعه پنج قسمتی سراغ پنج بازیکن برتر لیگ ایران در سال‌های اخیر رفتیم و زندگی شخصی و فوتبالی آنها را به تصویر کشیدیم. تولید این مستند سه سال پیش آغاز شد. در آن روزها بنا به دلایلی سخت‌گیری‌های زیادی برای ورود بازیکنان خارجی به لیگ ایران انجام می‌شد و شاید همین اتفاق باعث شد که پس از آن فوتبالیست‌های بهتری به کشورمان بیایند.

وی ادامه داد: در مجموعه مستند «فوتبال ایرانی» سراغ پنج ستاره لیگ فوتبال کشورمان رفتیم. بازیکنانی که در تیم‌های باشگاهی خود موثر بودند. رادوشویچ، گورگی گولسیانی، گادوین منشا، آیاندا پاتوسی و هروویه میلیچ پنج بازیکنی‌اند که در این مستند سراغشان رفتیم و زندگی‌شان در ایران به نمایش گذاشتیم. 

او خاطرنشان کرد: در این پنج قسمت پای سخنان بازیکنان نشستیم. آنها درباره زندگی در ایران و انتخاب لیگ کشورمان صحبت کرده و درباره آداب و رسوم ایرانیان اظهارنظر می‌کنند. همچنین در بخش دیگری از این مستند وارد زندگی فوتبالی آنها در باشگاه و تمرینات می‌رویم. 

این مستندساز درباره همراهی بازیکنان برای ساخت این مستند اظهار کرد: خوشبختانه همراهی خوبی از سوی بازیکنان صورت گرفت و آنها اجازه دادند که وارد زندگی شخصی‌ و ورزشی‌شان بشویم و به راحتی با آنها حرف بزنیم. این مستند تجربه جدیدی برایم بود و برای نخستین بار بود که مستند ورزشی می‌ساختم. عمده تجربیات قبلی ام مستندهای اجتماعی بودند و به این حوزه علاقه زیادی دارم، با این حال احساس می‌کنم که مخاطب از دیدن مستندهای فوتبالی و ورزشی لذت بیشتری می‌برد و حالش بهتر است. به همین دلیل ساخت مستند در این فضا را ادامه خواهم داد. 

میرتیموری درباره فرم روایی این مستند هم گفت: فوتبال ایرانی در پنج قسمت ۳۰ دقیقه‌ای ساخته شده و شامل گفت‌وگو با بازیکنان، استفاده از نریشن و تصاویر آرشیوی است. 

به گزارش تیتر نیوز، عوامل تولید این مستند عبارتند از: تهیه‌کننده و کارگردان: مهدی میرتیموری، تدوین: میثم کریمی و حنیف شهپرراد، نریشن: حمید محمدی، نویسنده متن: مهدی میرتیموری و رحیم ناظریان.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل