فرهنگ و هنر

🔥 سردارکوشکی:موزه دفاع مقدس فارس پذیرای عزاداران حسینی خواهد بود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس گفت:موزه دفاع مقدس به عنوان گنجینه‌ای کوچک از حماسه‌سازی رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس در ایام سال میزبان دانش آموزان و دانشجویان زیادی است.

به گزارش تیتر نیوز، سردار سعید کوشکی‌جهرمیکه در نشست شورای پیشکسوتان دفاع مقدس استان فارس سخن می‌گفت بیان کرد: ماه محرم در پیش است و همانند هرسال موزه دفاع مقدس پذیرای عزاداران حسینی خواهد بود، زیرا دفاع مقدس ما برگرفته از حماسه عاشورای حسینی است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس گفت: حضور پیشکسوتان در چنین محافلی بهترین فرصت برای تبیین حقایق دفاع مقدس و الگوسازی برای نسلی است که این حماسه را ندیده‌اند یا کم کم فراموش کرده‌اند.

سردار کوشکی افزود: موزه دفاع مقدس به عنوان گنجینه‌ای کوچک از حماسه‌سازی رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس در ایام سال میزبان دانش آموزان و دانشجویان زیادی است تا نسل جدید به درکی از حال و هوای رزمندگان ما و عظمت این حماسه دست بیایند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما در سال دو جلسه شورای پیشکسوتان دفاع مقدس فارس را برگزار می‌کنیم و حتی به نماینده ولی فقیه در استان فارس که همواره رهنمودهایش برای ما کارساز بوده پیشنهاد داده‌ایم کارگروه دفاع مقدس را به دیگر کارگروه‌های فرهنگی استان اضافه کنند.  

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب هنری

با استفاده از انتخاب دقیق واژگان، تازگی و جذابیتی به نثرم اضافه می‌کنم.