بین الملل

🔥 عقد قرارداد بزرگ کمپانی یونیورسال با نینتندو برای ساخت یک انیمیشن جدید

دو کمپانی یونیورسال و ایلومینیشن در مراحل پایانی عقد یک قرار عظیم با شرکت نینتندو برای ساخت فیلم انیمیشنی «افسانه زلدا» هستند.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، با فروش بسیار چشمگیر و عظیم انیمیشن برادران سوپر ماریو در سراسر دنیا، این روزها طرفدارهای نینتندو انتظار دارند که سایر بازی های این کمپانی را نیز روی پرده عظیم سینما ببینند.

به گفته منتقد فیلم جف اسنایدر، دو کمپانی یونیورسال و ایلومینیشن در مراحل پایانی عقد یک قرار عظیم با شرکت نینتندو برای ساخت فیلم انیمیشنی «افسانه زلدا» هستند. او اطلاعات خود را در جریان نسخه جدید پادکست هات میک با مخاطبانش در میان گذاشت.

او گفت: «فکر نمی کنم چیزی که می خواهم بگویم یک سورپرایز بزرگ باشد….به من گفته اند که یونیورسال در حال عقد یک قرارداد بزرگ با شرکت نینتندو برای ساخت «افسانه زلدا» است. به نظر می رسد که زلدا فرانشیز بزرگ بعدی ایلومینیشن x نینتندو باشد، که فکر می کنم همه ما منتظرش بودیم، اما بله، به من گفته اند که قرار است این اتفاق بیفتد و قرار است که یونیورسال هزینه سنگینی متحمل شود، چون با توجه به موفقیت سوپر ماریو حالا نینتندو به خوبی به ارزش این کار پی برده است.»

در طول کنفرانس‌های مطبوعاتی فیلم سوپر ماریو، سازنده این انیمیشن شیگرو میاموتو چندین بار گفت که طرفدارها می توانند به زودی شاهد تولید فیلم های نینتندویی بیشتری باشند.

البته این خبر زلدا فعلاً در حد یک شایعه است که دارد دهان به دهان می‌چرخد و هنوز هیچ چیزی رسماً تا به این لحظه تایید نشده است.

در مصاحبه‌ای در ماه گذشته، از سازنده سریال زلدا، ایجی اونوما، پرسیده شد که فکر می کند به زودی شاهد ساخته شدن فیلم سینمایی زلدا باشیم، و او در حالی که به شدت از ایده ساخته شدن زلدا بعد از فروش یک میلیارد دلاری سوپر ماریو در باکس افیس استقبال می کرد، اما گفت که علاقه و میل او به تنهایی برای رخ دادن این اتفاق کافی نیست.

گروه تحریریه علوم بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای پیچیده جهانی. با استفاده از تحلیل‌های کیفی و دقیق، شما را در جریان تغییرات جهانی قرار می‌دهم. با روشی آمیخته از روش‌های روزمره و نظری، به شما مطالب جذابی درباره اتفاقات جهانی ارائه می‌دهم.