اخبار کسب و کارعلمی و پزشکی

هزینه نصب و اجرای سیستم قفل دیجیتال

قیمت قفل دیجیتال بر حسب عوامل متنوعی تعیین می شود. در هنگام خرید شما باید به امکان نصب این قفل ها بر روی درب خود و همچنین قیمت نصب آن ها نیز توجه داشته باشید. زیرا نصب این قفل ها کاری تخصصی است و بهتر است برای مراقبت از درب خود و همچنین قفل خریداری شده از یک متخصص کمک بگیرید. قیمت قفل دیجیتال میلر، قیمت قفل کارتی آپارتمانی، قیمت قفل کارتی درب ضد سرقت، قیمت قفل الکترونیکی درب ورودی، قیمت قفل دیجیتال سامسونگ، قیمت قفل درب اثر انگشتی از انواع قیمت هایی هست که برای خریداری این قفل ها باید از آن ها جویا شوید.

هزینه نصب و اجرای سیستم قفل دیجیتال

قیمت قفل دیجیتال به چه صورت است؟

قیمت قفل دیجیتال به عوامل متعددی بستگی دارد. جنس و امکاناتی که قفل به شما می دهد یکی از عوامل تعیین کننده قیمت قفل دیجیتال است. البته فراموش نکنید که قیمت نصب نیز در زیر مجموعه قیمت قفل دیجیتال قرار می گیرد و باید آن را نیز مد نظر قرار دهید. عوامل موثر بر قیمت نصب قفل دیجیتال شامل ضخامت درب، جنس درب، فاصله میان درب و چهارچوب، اندازه مغزی قفل الکترونیکی و زمان نصب است.

قیمت قفل کارتی درب ضد سرقت

قیمت قفل کارتی درب ضد سرقت به عوامل متعددی بستگی دارد. شما می توانید انواع مدل های این نوع قفل را سرچ کرده و از امکانات آن مطلع شوید. به طور کلی قیمت قفل کارتی درب ضد سرقت به جنس درب و همچنین تجهیزات قفل بستگی دارد. اگر قفل شما هوشمند بوده و به شما در صورت ورود غیر مجاز اطلاع می دهد طبعا قیمت قفل کارتی درب شد سرقت در این مورد بیشتر است.

قیمت قفل الکترونیکی درب ورودی

قیمت قفل الکترونیکی درب ورودی به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از این عوامل جنس قفل و همچنین امکانات آن است. بهتر است که بدون صرفه جویی در قیمت بهترین را خریداری کنید زیرا قیمت قفل الکترونیکی درب ورودی حتی اگر زیاد باشد به راحت کردن کار شما و فراهم کردن امنیت ساختمان می ارزد.

قیمت قفل دیجیتال درب آپارتمان

قیمت قفل دیجیتال آپارتمان را می توانید در انواع برندها به شکلی متفاوت مشاهده کنید. قیمت قفل کارتی آپارتمانی نیز بر اساس فاکتورهای متنوعی تعیین می شود. شما می توانید با تماس به نمایندگی ها از قیمت قفل کارتی آپارتمانی مورد نظر خود مطلع شوید.

قیمت قفل الکترونیکی کمد استخر

یکی از محل هایی که اغلب از قفل های الکترونیکی استفاده می کنند استخرها هستند. قیمت قفل الکترونیکی استخری به تعداد کمدها و همچنین کیفیت قفل بستگی دارد. قیمت قفل دیجیتال میلر و قیمت قفل دیجیتال سامسونگ طبعا با یکدیگر تفاوت هایی دارند. شما می توانید با تحقیقات یکی از بهترین ها را انتخاب کنید.

قیمت قفل درب اثر انگشتی

قیمت قفل درب اثر انگشتی می تواند از یکدیگر بسیار متفاوت باشد. بهتر است با نمایندگی ها تماس گرفته و قیمت بگیرید. حسن این قفل ها در این است که شما می توانید برای انواع سنین از آن استفاده کرده و فراموشی کارت و یا رمز دیگر به هیچ عنوان برای شما مطرح نخواهد بود. قیمت قفل درب اثر انگشتی بر اساس کیفیت و همچنین برند آن تعیین می شود. به عنوان مثال قیمت قفل دیجیتال میلر برای درب اثر انگشتی با توجه به کیفیت و همچنین امکانات آن تعیین می شود. قیمت قفل دیجیتال سامسونگ نیز به همین ترتیب است.

برای برآورد قیمت قفل دیجیتال باید به چه مواردی توجه داشت؟

همانطور که گفتیم عوامل متنوعی در تعیین قیمت قفل دیجیتال موثرند. در اینجا عوامل موثر در تعیین قیمت قفل الکترونیکی را برای شما تشریح خواهیم کرد:

قیمت قفل الکترونیکی بر اساس برند: یکی از مسائل تعیین کننده قیمت قفل دیجیتال برندی است که از آن خرید می کنید. قفل از هر چیز بهتر است با نمایندگی های مختلفی صحبت کرده و در خصوص خدمات پس از فروش بیشتر بدانید زیرا این یکی از مهم ترین مسائل تعیین قیمت قفل الکترونیکی برای شماست. قیمت قفل دیجیتال میلر یا قیمت قفل دیجیتال سامسونگ را می توانید با یک تماس به نمایندگی ها و حتی جست و جوی ساده در اینترنت و سایت های معتبر جویا شوید.

قیمت قفل الکترونیکی بر اساس تکنولوژی: در قفل های دیجیتال تکنولوژی های متنوعی به کار رفته است که اغلب مواقع همین تکنولوژی ها دریچه ای تازه به خدمات متنوعی را برای شما می گشاید. به عنوان مثال بسیاری از قفل ها قابلیت هشدار و تماس اعلام ورود به شما را دارند. شما از طریق آن ها می توانید کنترل ورود افراد را داشته باشید. قیمت قفل الکترونیکی بر اساس تکنولوژی و همچنین خدمات ارائه شده و امکانات نیز تعیین می شود.

قیمت قفل دیجیتال بر اساس تعداد: طبیعی است که هر چه تعداد درب هایی که برای آن ها به قفل نیاز دارید بیشتر باشد قیمت قفل دیجیتال برای شما بیشتر خواهد شد. هرچند که احتمال زیاد همراه با نصب و یا خرید تعداد بالا بتوانید تخفیف گرفته و در اصل برای هر قفل قیمت قفل الکترونیکی کمتری پرداخت کنید.

قیمت قفل دیجیتال بر اساس نحوه نصب: همانطور که گفتیم شکل نصب قفل های دیجیتال می توانیکی از پردرخواست ترین خدمات برقکاری، نصب قفل برقی است؛ که در “خدمت از ما” توسط بهترین نصابان ارائه می‌شود. در واقع نصب قفل برقی یک کار کاملا تخصصی است که حتما باید توسط مجرب‌ترین نصاب انجام شود. اکنون اگر برای نصب قفل برقی درب پارکینگ، نصب قفل برقی درب نفررو، نصب قفل برقی درب مغازه، نصب قفل برقی درب حیاط و … به دنبال متخصص می‌گردید، درخواست خودتان را در خدمت از ما ثبت کنید.

نصب قفل برقی را به متخصص آن بسپارید

 به طور کلی قیمت نصب قفل برقی نرخ شفاف و تقریبی مشخصی دارد. چرا می‌گوییم شفاف؟ به این دلیل که شما قبل از سفارش خدمات نصب قفل برقی می‌توانید به رایگان از هزینه دستمزد و قیمت نصب نصب قفل برقی درب پارکینگ، نصب قفل برقی درب مغازه، نصب قفل برقی درب حیاط و … مطلع شوید.

قیمت قفل برقی یکی از اولین مواردی است که در هزینه نصب قفل برقی تاثیرگذار است. قیمت نصب قفل برقی، به میزان کار مورد نیاز سیم کشی و همچنین برقراری اتصالات و بعد از آن نوع قفل استفاده شده بستگی دارد.

در وهله اول نصب قفل برقی ممکن است کاری ساده به نظر برسد اما به یاد داشته باشید اگر نصب قفل برقی توسط متخصص انجام نشود؛ می‌تواند باعث اتصالات در سیم کشی برق ساختمان شود. در بسیاری از مواقع قبل از نصب قفل برقی لازم است کارهای دیگری انجام شود. مواردی از جمله کار جوشکاری و کارهای الکتریکی لازم به انجام است.

همانطور که می‌دانید؛ هنگامی که شما از طریق فرم سفارش خود را برای نصب قفل برقی ثبت می‌کنید، در کمترین زمان ممکن به چندین متخصص دسترسی پیدا می‌کنید. حال شاید در انتخاب یکی از آنان سردرگم شوید به همین خاطر ما امکانی را فراهم کرده‌ایم تا بتوانید خیلی راحت با مشاهده سوابق، اطلاعات، قیمت پیشنهادی و حتی نظر مشتریان قبلی هر یک از متخصصان نصاب قفل برقی، یکی از آنان را انتخاب نمایید.

 • حضور نصاب در زمان تعیین شده
 • مشاهده قیمت نصب قفل برقی به رایگان
 • دسترسی سریع به چندین متخصص نصب قفل برقی
 • پیگیری تیم پشتیبانی “خدمت از ما” از نحوه روند اجرای کار
 • دریافت خدماتی باکیفیت و تضمین شده در کوتاه ترین زمان

رایج‌ترین درخواست مشتریان برای نصب قفل برقی

نصب قفل برقی درب حیاط، نصب قبل برقی درب پارکینگ، نصب قفل برقی درب نفررو منازل، نصب قفل درب ورودی ساختمان های تجاری و بزرگ از جمله رایج ترین درخواست‌ها از سوی مشتریان است. در واقع قفل برقی انتخاب مناسبی است برای درب‌ حیاط یا درب پارکینگ و سایر درب‌هایی است که با استفاده از جک باز و بسته می‌شوند. قفل برقی همچنین قابلیت نصب شدن بر روی درب نفررو ساختمان را نیز دارد. به علاوه قفل برقی به راحتی با درب ریموت کنترلی پارکینگ هماهنگ می‌شود. در پکیج مربوط به قفل برقی، یک پایه نگه دارنده وجود دارد، که باید به درب مورد نظر شما پیچ شده یا جوش داده شود.

 نصب قفل برقی چه مزایایی دارد؟

 • نصب قفل برقی برای درب های نفررو امنیت بیشتری را برای افراد ساکن در ساختمان ایجاد می‌کنند.
 • بزرگترین مزیت استفاده از قفل برقی درب حیاط امکان کنترل درب توسط مدار فرمان جک اتوماتیک است. به این معنا که وجود زبانه قفل شونده در قفل برقی به نوبه ی خود یک مزیت مهم در ایمنی قفل برقی تلقی می‌شود.
 • قفل برقی درب پارکینگ بر خلاف مدل های قدیمی(همانند قفل درب حیاط کالی) از بیرون با هیچ وسیله ی دیگری به جز کلید اصلی خود قفل برقی باز نمی‌شود. همچنین زبانه این کالا به صورتی طراحی شده که خارج از دید و دسترس قرار می‌گیرد.
 • در نهایت ساده‌ترین مزیت استفاده از قفل برقی امکان استفاده آن در دو حالت دستی و برقی است. حالت دستی که به سادگی قابل تنظیم است و استفاده از این محصول در حالت برقی نیز توسط دربازکن الکترونیکی از داخل منزل ایجاد می‌شود.
 • تعمیر ساده و امکان استفاده مجدد از قفل برقی آسیب دیده نیز از دیگر مزایای استفاده از قفل برقی است. مغزی داخلی و بیرونی قفل برقی درب حیاط به راحتی قابل تعویض است. بدین ترتیب پس از تعمیر به سادگی می‌توان همانند روز نخست از آن استفاده نمود.

نصب انواع قفل برقی:

 • نصب قفل برقی tsa
 • سیم کشی قفل برقی
 • نصب قفل برقی تسا
 • نصب قفل الکترونیکی
 • نصب قفل برقی کارتی
 • نصب قفل برقی ریموتی
 • نصب قفل برقی پارکینگی
 • نصب قفل برقی سیماران
 • نصب قفل برقی درب حیاط
 • کلید گذاشتن برای قفل برقی
 • نصب قفل برقی درب پارکینگ
 • نصب قفل برقی لاکپشتی(کله گاوی)

یکی از سوالاتی که برای بیشتر افراد در هنگام خرید قفل برقی پیش می‌آید این است که قفل برقی ایرانی بخریم یا قفل برقی خارجی؟

قفل برقی خارجی که در بازار موجود است از نوع ایتالیایی است. این نکته قابل ذکر است که کیفیت قفل برقی ایتالیایی از قفل برقی ایرانی بالاتر است. طبق آمار فروش قفل برقی در کشور، مدل قفل برقی ایتالیا بیشترین استفاده را در بین مشتریان داشته است، که البته مشابه داخلی نیز چند سالی است که تولید می‌شود و به دلیل قیمت تمام شده پایین بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد.

باید در نظر داشت که قفل برقی کله گاوی که در هنگام باز و بسته شدن درب دارای صدای بسیار پایین تری نسبت دیگر قفل های می‌باشد و به طور کلی قفل برقی که شبیه ایزو می‌باشد و به صورت مربع است دارای صدای زیاد و طول عمر کمتری نسبت به قفل های کله گاوی می‌باشد.