ورزشی

انتقادهای شدید از مدافعی که مسئول شکست تیمش شد

انتقادهای شدید از مدافعی که مسئول شکست تیمش شد

رسانه‌های ایتالیایی ملیک تیاو را مسئول شکست میلان برابر یوونتوس معرفی کردند.

به گزارش تیتر نیوز، میلان یکشنبه‌شب با شکست یک بر صفر مقابل یوونتوس، صدرنشینی در سری آ از دست داد. ملیک تیاو، ملی‌پوش آلمانی میلان، در این دیدار کارت قرمز گرفت و از زمین بازی بیرون رفت و هنگامی که تیمش ۱۰ نفره بود، برابر یوونتوس بازنده شد.

تیاو بعد از این دیدار مورد انتقاد رسانه‌ها قرار گرفت. استفانو پیولی، سرمربی میلان، گفت: او با کیفیتی که از او سراغ داریم می‌تواند بهتر از این‌ها ظاهر شود.

تیاو ۲۲ ساله در دقیقه ۴۰ بعد از خطا روی مویس کین با کارت قرمز داور جریمه شد.

گاتزتا دلو اسپورت اقدام این ملی‌پوش آلمانی را که سه بازی ملی دارد به عنوان یک لحظه تعیین‌کننده در بازی قلمداد کرد و نوشت: تیاو بی‌احتیاطی کرد. او خیلی به فکر بازی هجومی است و نمی‌تواند شرایط دفاعی را درک کند. بازی بعد از ۱۰ نفره شدن میلان به کل تغییر کرد.

توتواسپورت نیز این بازیکن را به رفتار دفاعی ساده‌لوحانه متهم کرد.

بازیکن سابق شالکه از تابستان ۲۰۲۲ در سری آ بازی می‌کند و این فصل در میلان حضور دارد. تک گل این دیدار را مانوئل لوکاتلی روی پاس گل تیموتی وه‌آ به ثمر رساند.

یوونتوس با این پیروزی به ششمین برد خود در این فصل رسید تا با ۲۰ امتیاز در رده سوم سری‌ آ قرار گیرد. میلان با این شکست فرصت‌سوزی کرد تا صدرنشینی سری‌ آ را از دست بدهد. روسونری با این باخت به دومین شکست فصلش رسید و با ۲۱ امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی سری‌ آ قرار گرفت.

انتهای پیام

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.