اجتماعی

تولید آسفالت از مرز یک میلیون و۱۰۰هزار تن گذشت/ تولید و پخش روزانه۹۰۰۰تن آسفالت در معابر تهران

تولید آسفالت از مرز یک میلیون و۱۰۰هزار تن گذشت/ تولید و پخش روزانه۹۰۰۰تن آسفالت در معابر تهران

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: میزان تولید آسفالت در حال حاضر یک میلیون و ۱۳۰ هزار تن آسفالت است.

به گزارش تیتر نیوز، هادی حق‌بین در بیست و هفتمین جلسه کمیته آسفالت که امروز (چهارشنبه ۳ آبان) برگزار شد با اشاره به میزان تولید و پخش آسفالت، اظهار داشت: در حال حاضر یک میلیون و ۱۳۰ هزار تن آسفالت تولید شده و ان‌شاءالله طی روزهای آینده این میزان تولید از مرز یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن عبور خواهد کرد.

وی ادامه داد: میانگین میزان تولید روزانه آسفالت طی هفته اخیر ۹ هزار تن بوده و با توجه به شرایط آب و هوایی ماه‌های آبان و اسفند در سنوات گذشته ظرفیت تولید بالاتری برنامه ریزی شده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران افزود:طی ماه‌های آذر، دی و بهمن از میزان ظرفیت تولید کاسته خواهد شد و با توجه به برودت هوا این موضوع کاملا طبیعی است. 

حق بین با بیان اینکه در آنلاین ماه میزان تولید آسفالت به ۲۲۰ هزار تن رسیده است، خاطرنشان کرد: در مقایسه با مدت مشابه سال‌های گذشته این حجم از میزان تولید فوق العاده بوده است.

بر اساس گزارش سایت شهر، وی بازسازی و تعمیرات تجهیزات، ماشین آلات و کارخانجات را در دوره سه ماهه آتی که به دلیل برودت هوا با کاهش تولید مواجه خواهند شد مورد تأکید قرار داد تا طبق برنامه ریزی های سال آتی ، امکانات دارای شرایط مطلوب باشند.

انتهای پیام

انتشارات مقالات اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر مسائل اجتماعی در کشورهای در حال توسعه و تلاش برای ارتقای زندگی اجتماعی در این مناطق.