بین الملل

حمله پهپادی به پایگاه «عین الاسد» آمریکا در غرب عراق

حمله پهپادی به پایگاه «عین الاسد» آمریکا در غرب عراق

مقاومت اسلامی عراق در بیانیه‌ای مسئولیت حمله امروز به پایگاه آمریکایی «عین الاسد» در غرب عراق را بر عهده گرفت.

به گزارش تیتر نیوز، مقاومت اسلامی عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای مقاومت ظهر امروز (شنبه) پایگاه اشغالگران آمریکایی موسوم به «عین الاسد» (غرب استان الانبار عراق) را هدف حمله هوایی قرار دادند.

در این بیانیه آمده که این پایگاه با استفاده از یک فروند پهپاد و به شکل مستقیم هدف قرار گرفت.

این حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق در حالی صورت می‌گیرد که برخی از شهروندان عراقی از شب گذشته تاکنون در اطراف مرزهای عراق و اردن برای حمایت از مردم غزه و ورود به مناطق فلسطینی تحصن کرده‌اند.

منابع خبری عراق گزارش دادند که فرمانده عملیات الحشد الشعبی در غرب الانبار به صفوف متحصنین عراقی در مرز عراق و اردن ملحق شده است.

از طرفی، مقاومت اسلامی عراق هفته گذشته در بیانیه‌ای اعلام کرد که با توجه به همدستی آمریکا با جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، از این پس پایگاه‌های نظامی ایالات متحده در خاک عراق هدف حملات قرار خواهد گرفت.

این چندمین باری است که مقاومت اسلامی عراق طی روزهای اخیر، پایگاه آمریکایی عین الاسد را هدف حملات پهپادی و راکتی خود قرار می‌دهد.

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای پیچیده جهانی. با استفاده از تحلیل‌های کیفی و دقیق، شما را در جریان تغییرات جهانی قرار می‌دهم. با روشی آمیخته از روش‌های روزمره و نظری، به شما مطالب جذابی درباره اتفاقات جهانی ارائه می‌دهم.