علمی و پزشکی

رژیم صهیونیستی ثابت کرد کوچک‌ترین پایبندی به حقوق بین‌الملل ندارد

رژیم صهیونیستی ثابت کرد کوچک‌ترین پایبندی به حقوق بین‌الملل ندارد

معاون درمان وزارت بهداشت جنایت حمله رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی در غزه را محکوم کرد.

به گزارش تیتر نیوز، دکتر سعید کریمی – معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی جنایت رژیم صهیونیستی در حمله به بیمارستان المعمدانی در غزه را که منجر به شهادت و مجروح شدن صدها نفر از بیماران و مجروحان بی‌دفاع و بی‌پناه شد، به شدت محکوم کرد.

به گزارش وبدا، در متن پیام معاون درمان وزارت بهداشت آمده است:

«بسْمِ‏ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم‏

“ذلِکَ وَ مَنْ عاقَبَ بِمِثْلِ ما عُوقِبَ بِهِ ثُمَّ بُغِیَ‏ عَلَیْهِ لَیَنْصُرَنَّهُ اللَّهُ إِنَّ اللَّهَ لَعَفُوٌّ غَفُورٌ” حج/60)

آری اگر کسی، به همان اندازه که بر او عقوبت رفته، (ستم کننده را) عقوبت کند، و زان پس (باز هم) بر او ستم شود، خدا بی‌گمان وی را کمک خواهد کرد، و خداوند بخشنده ای آمرزگار است.

پس از عملیات شجاعانه و غافلگیرکننده طوفان الاقصی نیروهای مقاومت فلسطین در 15 آنلاین ماه، رژیم کودک کش صهیونیستی دیوانه‌وار و به تصور جبران شکست غیرقابل ترمیم خود، بار دیگر خوی درندگی و سبعیت خود را به همه جهانیان نشان داد و با حملات کور، وحشیانه و شبانه روزی ثابت کرد که کوچک‌ترین پایبندی به اصول و قواعد حقوق بین‌الملل در زمان جنگ ندارد.

انسان ستیزی این دولت نامشروع به جایی رسیده است که بمباران مراکز درمانی و بیمارستانی را در دستور کار خود قرار داده است و در آخرین جنایت خود با بمباران بیمارستان المعمدانی بیش از ۱۰۰۰ نفر از مجروجین و کادردرمان و… را در یک لحظه به خاک و خون کشیده است و دل های همه مسلمانان جهان به ویژه ایران اسلامی را به درد آورد.

اینجانب ضمن محکوم کردن این جنایت هولناک، مراتب همدردی با ملت مقاوم فلسطین به ویژه خانواده‌های شهدا ابراز می دارم. بی شک خون شهدای مظلوم این حادثه، عزم ملت مقاوم و مجاهد فلسطین را در ایستادگی برای پاک کردن سرزمین‌شان از لوث وجود اشغالگران جزم‌تر خواهد کرد و به فضل خدا خون‌های به ناحق ریخته شده مظلومین نقطه پایان اضمحلال و فروپاشی رژیم غاصب صهیونیستی خواهد بود.»

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم پزشکی

نوشته‌هایم به طور خلاقانه، با جذابیت و همراه با مطالعات علمی تهیه می‌شوند. هدفم جلب توجه شماست و شما را در دنیایی از اطلاعات جذاب و پر رمز و راز پزشکی به سفری هیجان‌انگیز دعوت کنم.