عمومی

شکست بزرگ اطلاعاتی و نظامی اسرائیل/ امنیت بستر همه فعالیت‌ها است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

شکست بزرگ اطلاعاتی و نظامی اسرائیل/ امنیت بستر همه فعالیت‌ها است - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت‌الاسلام سید اسماعیل حسینی مازندرانی امروز پنج‌شنبه در همایش جهاد تبیین و بصیرتی کارکنان و خانواده‌های نیروی انتظامی شهرستان بروجرد، اظهار داشت: کوشش مصلحان جامعه مخصوصاً پیامبران خدا این بوده است که نظام خانواده، یک نظام مستحکم و پایداری باشد و هیچ عاملی نتواند این کانون سعادت را متلاشی گرداند.

امنیت بستر همه فعالیت‌ها است

وی در ادامه به نقش دین در هدایت بشر اشاره کرد و گفت: دین که زیباترین جلوه رحمت خداوند برای هدایت بشر است چتر خویش را بر تمام زوایای حیات انسان گسترانیده و درصورتی‌که از گزند آفت‌ها و آسیب‌ها محفوظ بماند ما را به‌سوی سعادت راهنمایی می‌کند.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان، بیان داشت: برای اینکه بتوانیم مشکلات زندگی خانوادگی را از جامعه خود ریشه‌کن کنیم و گامی در راه تداوم بخشیدن به کوشش مصلحان و رهبران اجتماعی برداریم، ابتدا باید بدانیم که خانواده چیست و این واحد کوچک اجتماع از دیدگاه قرآن مجید چگونه است.

حجت‌الاسلام حسینی مازندرانی در ادامه از امنیت به‌عنوان بستر تمامی فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی یادکرد و فعالیت نیروی انتظامی را بسیار مهم و اساسی خواند.

وی، از فرماندهان و دست‌اندرکاران نیروی انتظامی لرستان به‌خاطر اهتمام و اقتدار در اجرای برنامه‌ها و مأموریت‌ها تقدیر کرد و حفظ امنیت فیزیکی و اخلاقی جامعه را از جمله وظایف مهم این نیرو دانست.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان، تصریح کرد: کارکنان فراجا در کنار قاطعیت در اجرای مأموریت‌ها مزین به رعایت ادب و برخورد شایسته و محبت‌آمیز با مردم عزیز هستند و این امری لازم برای همه کارکنان فراجا است و همه همکاران به آن اهتمام دارند.

عملیات غرورآفرین طوفان الاقصی حماس علیه رژیم کودک کش صهیونیستی

حجت‌الاسلام حسینی مازندرانی، تأکید کرد: برخلاف آنچه برخی می‌پندارند، در نظام جمهوری اسلامی ایران، نظارت بر امور اخلاقی جامعه یکی از وظایف مهم نیروی انتظامی است و منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری را که گذشته، حال و آینده ما را در فراجا مشخص کرده است، سرلوحه کارمان قرار داده و مأموریت‌های خود را کمافی‌السابق به انجام می‌رسانیم.

وی با بیان اینکه حتی حفظ امنیت یک خانواده در دورترین نقاط استان لرستان نیز به عهده نیروی انتظامی است، افزود: کلانتری‌ها، پاسگاه‌ها و تمام دست‌اندرکاران نیروی انتظامی به‌صورت ۲۴ ساعته در همه نقاط حضور دارند و در واقع گستردگی کار فراجا با هیچ دستگاهی قابل‌قیاس نیست و ما به آن افتخار می‌کنیم.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان، افزود: امنیت یکی از نیازهای اساسی انسان است، امید به زندگی، پیشرفت و ترقی در بسیاری از زمینه‌ها اعم از پیشرفت فرهنگی، اقتصادی و دستیابی به قله‌های صنعت و فناوری، در پرتوی امنیت میسر می‌شود.

حجت‌الاسلام حسینی مازندرانی در بخش دیگری از سخنان خود به تحلیل عملیات غرورآفرین طوفان الاقصی حماس بر علیه رژیم کودک کش صهیونیستی اشاره و گفت: اهداف حماس در این عملیات بر همه روشن است، مجازات اسرائیل به دلیل اشغالگری و ظلم و کودک کشی و شهرک‌سازی غیرقانونی و هتک حرمت به نمادهای مذهبی خاصه مسجدالاقصی و عادی‌سازی ارتباط بعضی از کشورهای عربی با رژیم آپارتاید اسرائیل.

شکست بزرگ اطلاعاتی و نظامی اسرائیل

وی گفت: موفقیت حماس در این عملیات نشان‌دهنده یک شکست بزرگ اطلاعاتی و نظامی اسرائیل است و با وجود شبکه پیچیده جاسوسی، هواپیماهای بدون سرنشین و فناوری جاسوسی اسرائیل، این رژیم نتوانست حمله را شناسایی و از آن جلوگیری کند.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان، افزود: تشکیلات نظامی اسرائیل بدون شک تلاش خواهد کرد که ابتکارات راهبردی و نظامی حماس را با واردکردن ضربه نظامی پس بگیرد، همان گونه که درگذشته انجام داده؛ یعنی با بمباران‌های شدید و عملیات ترور و… اما آن‌گونه که درگذشته بارها اتفاق افتاده است، این بار مقاومت فلسطین را سست نخواهد کرد.

حجت‌الاسلام حسینی مازندرانی، هم چنین به پختگی و پیچیدگی حمله حماس و ناتوانی صهیونیست‌ها اشاره و گفت: تحلیل نهادهای اطلاعاتی اسرائیل این بود که حماس برای اقدامی آماده می‌شود که هرگز جرأت انجام آن را ندارند، درحالی‌که این تحلیل، اشتباه و از سر غرور بود و حماس در مقابل این نگاه مغرورانه تهاجمی را از زمین و دریا آغاز کرد که به شیوه باورنکردنی، پخته و پیچیده بود.

وی همچنین به یکی از دستاوردهای حملات حماس به تل‌آویو اشاره و گفت: یکی از دستاوردهای عملیات طوفان الاقصی این بوده که امید سران استکبار را برای مذاکره و ایجاد همسویی بیشتر در منطقه خاورمیانه از طریق عادی‌سازی روابط بین عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی بر باد داد.