عمومی

 بزرگترین ضربه طوفان الاقصی به آمریکا

 بزرگترین ضربه طوفان الاقصی به آمریکا

فلسطین برای ملت های غربی به یک چالش ذهنی و قضیه حل نشده تبدیل شده است و مقامات آن ها در مقابل این جنبش های مردمی قرار گرفتند.

به گزارش تیتر نیوز،کانال «ابوقاسم» در ایتا مطلبی درباره وضعیت این روزهای فلسطین و غزه منتشر کرد که در ادامه می‌خوانید:

درگیری ها در مساله فلسطین از مرحله تنش عبور کرده و به یک قضیه و گسل اساسی در منطقه تبدیل شده است.

چشم انداز روشنی هم فعلا برای پایان درگیری ها در دسترس نیست،آمریکا و اسرائیل برای آتش بس و صلح گام بر نمی دارند،چون می دانند حماس دقیقا چه نقطه ای را در تل آویو و نیویورک هدف قرار داده است، قلب یهودی های صهیونیست بدجوری لرزیده است.

غربی ها و آمریکا یکی از بی سابقه ترین حمایت های خود از اسرائیل را به میدان آوردند، در نقطه مقابل ملت های غربی(فرانسه، انگلیس، آمریکا، آلمان)نیز بی نظیر ترین حمایت های خود از مساله فلسطین و مظلومیت مردم غزه را نشان دادند.

این یک تعارض بنیادین است فلسطین برای ملت های غربی به یک چالش ذهنی و قضیه حل نشده تبدیل شده است و مقامات آن ها در مقابل این جنبش های مردمی قرار گرفتند.

جنبش های مردمی اردن ،مصر،عراق،ایران،هند،پاکستان، اندونزی، داغستان، یمن،تونس ،لیبی،الجزایر نیز بی سابقه ترین حضور میدانی را تجربه کردند.

غلبه نرم افزاری یعنی اینکه آمریکا ترجیح داد در نقطه مقابل مردم قرار بگیرد و این یکی از بزرگ ترین آسیب ها به ایالات‌متحده بود که با آن روبه رو شد.

انتهای پیام