اخبار کسب و کارعمومی

نحوه اتصال گوشی شیائومی پوکو ایکس تری به تلویزیون

عناوین مقاله (جهت دسترسی سریع)

امروزه برای اکثر ما اتفاق افتاده که قصد داشتیم تصاویری که با گوشی تلفن همراهمان به ثبت رسانیدم را، در یک نمایشگر بزرگ مثل تلویزیون تماشا کنیم. در این راستا تکنولوژی گام های موثری برداشته است که راحت تر از هر موقع اتصال گوشی موبایل شیائومی شما به تلویزیون ممکن شود.

با ما در این آموزش تصویری اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون هوشمند، همراه باشید.

نحوه اتصال گوشی شیائومی پوکو ایکس تری به تلویزیون

گام اول: ورود به تنظیمات گوشی شیائومی

گزینه بازتاباندن را فعال کنید. در ابتدا از شما اجازه روشن شدن Wi-Fi گرفته میشود و سپس صفحه جستجو برای یافتن تلویزیون شما باز میشود. (مانند تصویر)

این شرکت مجموعه ای تخصصی در زمینه ی تعمیر تلویزیون در اصفهان است و این اطمینان رو به شما میده که از کادری مجرب و فرهیخته جهت تعمیر تلویزیون شما استفاده میشه .

گام سوم : اتصال به تلویزیون

در انتها پس از یافتن نام تلویزیون خود در دستگاه های یافت شده، گزینه مورد نظر را انتخاب کنید و منتظر شوید تا گوشی شیائومی شما به تلویزیون متصل شود.

پس از اتصال کامل میتوانید آنچه در موبایل شیائومی خود میبینید در تلویزیون نیز ببینید.تبریک شما موفق شدید!

نکاتی برای اتصال بهتر گوشی شیائومی به تلویزیون

حتما مد نظر داشته باشید که برای اتصال سریع تر و انتقال داده بهتر بین گوشی شیائومی و تلویزیون شما، بهتر است موبایل شیائومی و تلویزیون شما به یک شبکه Wi-Fi متصل باشند. در صورتی که هر دو دستگاه به یک شبکه Wi-Fi متصل نباشند نیز امکان اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون وجود دارد اما کند تر از حالت قبلی خواهد بود.

همچنین در تلویزیون های قدیمی تر، ممکن است در صورت متصل نبودن گوشی شیائومی و تلویزیون به یک شبکه wifi مشترک، امکان اتصال وجود نداشته باشد.

اگر با تمام توضیحات فوق درباره آموزش اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون موفق به اتصال نشدید، میتوانید به راهنمای اتصال گوشی شیائومی خود نیز مراجعه کنید. صفحه آموزش اتصال گوشی شیائومی و تلویزیون را میتوانید مانند تصویر زیر در گوشی شیائومی خود پیدا کنید.

اگر مشکلی در زمینه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون خود داشتید، حتما در بخش کامنت ها ما را مطلع سازید تا در اولین فرصت پاسخ مناسبی برای آن بیابیم.