ورزشی

بمب نقل‌وانتقالات زمستانی پرسپولیس از مازندران می‌آید!

بمب نقل‌وانتقالات زمستانی پرسپولیس از مازندران می‌آید!

آفتاب‌‌نیوز :

نساجی مازندران در اولین تجربه آسیایی خود ناکام ماند و موفق به صعود از مرحله گروهی نشد. در روز‌های نه‌چندان خوب نساجی در این فصل، درخشش محمدرضا آزادی تبدیل به تنها نقطه روشن تیم مهدی رحمتی شده و هواداران این تیم را به ظهور یک ستاره در خط حمله امیدوار کرد.

آزادی یکی از نفراتی بود که ابتدای فصل همراه با مهدی رحمتی از آلومینیوم اراک راهی نساجی شد. او فصل قبل در ۳۱ بازی ۸ بار برای آلومینیوم گل زد و رحمتی امیدوار بود آزادی در نساجی هم روز‌های خوب خود با تیم اراکی را تکرار کند. با این حال او در لیگ برتر چندان موفق ظاهر نشده و در ۱۱ بازی تنها ۳ بار گلزنی کرده است. محمدرضا آزادی در لیگ قهرمانان آسیا، اما شرایط متفاوتی را تجربه کرده و ستاره نساجی در این رقابت‌ها بوده است. مهاجم ۲۳ ساله نساجی امسال در هر ۶ بازی این تیم در مرحله گروهی به میدان رفته و ۴ بار موفق به گلزنی شد. همین آمار درخشان در لیگ قهرمانان آسیا، توجه یحیی گل‌محمدی را به خود جلب کرده است.

در همین راستا شنیدیم قرار است محمدرضا آزادی در نیم فصل دوم جانشین نبیل باهویی شود. یحیی گل‌محمدی هرچند ابتدا به این بازیکن اعتماد نکرد، ولی کم کم از او بهره برد تا نبیل حتی به عنوان بازیکن ثابت هم در ترکیب سرخ پوشان به میدان برود. با این حال نبیل باهویی عملکرد ناامید کننده‌ای در پرسپولیس داشته و حالا طبق ادعای برخی رسانه‌ها، این بازیکن در لیست مازاد یحیی گل‌محمدی قرار گرفته است و او علاقه‌ای به استفاده از این مهاجم ندارد.

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.