بین الملل

حزب‌الله لبنان ترور شهید موسوی را محکوم کرد

حزب‌الله لبنان ترور شهید موسوی را محکوم کرد

حزب‌الله لبنان ترور سردار سرتیپ «سید رضی موسوی» مستشار نظامی ایران در سوریه توسط رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و آن را «جنایتی آشکار و بی‌شرمانه» توصیف کرد.

به گزارش تیتر نیوز، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: دشمن صهیونیستی امروز جنایت دیگری مرتکب شد که به سوابق جنایاتش افزوده می‌شود. حزب‌الله این ترور را تجاوزی آشکار، بی‌شرمانه و فراتر از حد و مرز می‌داند.

ممقاومت لبنان همچنین اعلام کرد: شهید سید رضی موسوی یکی از بهترین افرادی بود که ده‌ها سال از عمر خود را در حمایت از مقاومت اسلامی لبنان و در خدمت به رزمندگان مقاومت صرف کرد. او هم‌رزم سپهبد شهید قاسم سلیمانی بود.

حزب‌الله لبنان در بیانیه خود این ضایعه را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خانواده شهید رضی موسوی و ملت ایران تسلیت گفت.

سردار سرتیپ پاسدار سید رضی موسوی از مستشاران باسابقه ایران در سوریه و از همرزمان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ساعاتی پیش در حمله موشکی رژیم صهیونیستی در حومه دمشق به شهادت رسید.

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای پیچیده جهانی. با استفاده از تحلیل‌های کیفی و دقیق، شما را در جریان تغییرات جهانی قرار می‌دهم. با روشی آمیخته از روش‌های روزمره و نظری، به شما مطالب جذابی درباره اتفاقات جهانی ارائه می‌دهم.